19 март , 2024, 12:24:31

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Как да свалим бързо 10 килограма

Started by apostoloff, 01 май , 2010, 05:51:56

« назад - напред »
Go Down

apostoloff

СЛАБИ И СТРОЙНИ ПРЕЗ ЛЕТНИТЕ ДНИ

Идва лято и всеки иска да изглежда добре под леките си дрехи или на плажа. Съществува един хранителен режим, който осигурява бърза загуба на тегло. С него могат да се свалят доста лесно десетина килограма.
Запознайте се с тази (плодова) диета. Тя е изчислена за 6 дни. През този период трябва да се изконсумират общо 9 килограма плодове и то по ваш вкус. Течностите трябва да се ограничат до един литър на ден, тъй като в противен случай плодовете ще ферментират в червата.

Ето я и самата диета:

Ден 1 - 1 кг. плодове,
Ден 2 - 1, 5 кг.
Ден 3 - 2 кг.
Ден 4 - 2 кг.
Ден 5 - 1, 5 кг.
Ден 6 - 1 кг.

За да запазите резултатите от бързата загуба на тегло, трябва да преминете към рационално, природосъобразно хранене. Специалистите препоръчват освен това диетата да се провежда веднъж годишно и то точно по това време- в разгара на пролетта.

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ


***************

Апостол Апостолов

www.SuperAstro.net

ivapenkova

5 килограма за 3 дни - Това е най-бързият начин за отслабване. Но само, ако нямате проблеми със стомаха. И така, диетата е много лесна.
Закуска чаша минерална вода (не повече от 150 мл) с една лъжица мед и 5-7 капки лимон. След 10-15 минути - чай или кафе.
Обяд варено или печено пиле, пресни зеленчуци (според предпочитанията), но не повече от 500 г.
Вечеря 150-200 г бяло зеле, сварено в 150 мл вода (вари се 15-20 минути без сол). Отварата се пие бавно, за около 30-40 минути.
Преди сън ако чувството за глад е много силно, може да изпиете чаша айрян.
Не се препоръчва спазването на този режим повече от 3 дни. Но може да се повтори след 2 дни.

ivanpetrov1987

На какво мнение сте за хапчетата за отслабване? Нашумяха много, но кои от тях в действителност са ефективни и не вредят много на организма? Някой ако има опит, моля да сподели.

apostoloff

Нито едно хапче не дава резултат. Само L- carnitine и Fat Burners подпомагат изгарянето на мазнините, но САМО ако успоредно с приема им тренирате яко.
***************

Апостол Апостолов

www.SuperAstro.net

pettia

Здравейте, да се включа и аз в тази нашумяла тема. А какво е мнението ви за Лунната диета? Тя не е с много бързи резултати, но ако имате да сваляте около 3-5 килограма е идеална. Три дни по Пълнолуние се пият само сокове или се ядат сезонно плодове по един килограм. Следователно е нещо подобно на предоставената от вас. Освен това съм чувала, че този род гладувания са много полезни за изчистването на организма от натрупалите се в него токсини под формата на шлаки.

dool

Плодовата диета ми се струва доста стриктна. Почти нищо не се яде. Три портокала са 1 кг. Аз не бих издържала на 3 портокала цял ден

bani4ka

Според мен закуската е много важна и "закуска чаша минерална вода (не повече от 150 мл) с една лъжица мед и 5-7 капки лимон" ми се вижда неприемливо. Нищо не ти пречи да закусиш една препечена филийка със сиренце и чаша чай смед. Аз всяка сутрин приемам по 1-2 лажици мед.
Не е нужно строга диета за да отслабнем. Важното е да се яде по-малко и бавно. http://www.ecomedia.bg/be-eco/health-and-food/article/4790 - Известно е, че за да отслабнем, трябва да ядем по-малко и да се движим повече, но изследванията показват, че има и други начини за загуба на излишното тегло.
:) Другото което е гледайте при всяка възможност да се движите.Ходете пеша по стълбите, вместо да използвате ескалатора; ако има задръстване, слезте и се поразходете; ако имате домашен любимец, правете по-дълги разходки :)
Късмет на всички

miluseva

#7
03 юни , 2012, 19:27:44 Last Edit: 26 март , 2016, 07:32:09 by miluseva
Искам да ви кажа, че най-важно е да има баланс в храненето. Организма да се чисти от шлаки и отрови, да храни клетките и мазнините си отиват.
Аз бях на един курс по хранене, където ни учиха много интересни неща а резултата е отслабване - . http://zdravihora.com/grupa-za-podkrepa-kurs-za-otslabvane. Пробвайте, има страхотен успех. ;)

bess

#8
23 септември , 2012, 16:45:39 Last Edit: 16 октомври , 2012, 05:54:33 by bess

Искам да ви кажа, че най-важно е да има баланс в храненето. Организма да се чисти от шлаки и отрови, да храни клетките и мазнините си отиват.


Съгласна съм, както отвън се мием със сапун - така и отвътре трябва да се мием с нещо от токсините, шлаките и т.н. Аз ползвам алое вера и антиоксиданти вече 10 години, всички у дома - също. Нямаме наднормено тегло, болестите ни изчезнаха, т.е. всеки си има слабо място и трябва да го поддържа да не се разболява - това правим у нас, поддържаме се здрави и не правим неща, които да активират слабото ни място. Синът ми бе и астматик, дебел от кортизоните... - вече няма такива проблеми и у нас настана спокойствие за всички ни.  :)

______________________________________________________________________________________________________
http://napred.bg/белот-онлайн.html - играй белот онлайн
Съновник
http://www.herbamedicabg.com/ - хранителни добавки
http://comfortstyle.eu/ - уникални дизайнерски мебели

esquarelle

#9
05 ноември , 2012, 20:05:52 Last Edit: 18 януари , 2013, 10:48:25 by esquarelle
Съгласна съм, както отвън се мием със сапун - така и отвътре трябва да се мием с нещо от токсините, шлаките и т.н. Аз ползвам алое вера и антиоксиданти вече 10 години, всички у дома - също. Нямаме наднормено тегло, болестите ни изчезнаха, т.е. всеки си има слабо място и трябва да го поддържа да не се разболява - това правим у нас, поддържаме се здрави и не правим неща, които да активират слабото ни място. Синът ми бе и астматик, дебел от кортизоните... - вече няма такива проблеми и у нас настана спокойствие за всички ни.  :)


Сега като се замисля над казаното горе - наистина ядем много боклуци, които са заляли хранителния пазар и голяма част от съставките са вредни и какво ли става в червата ни и по кръвоносната система?? Не го виждаме и чак като ни нападне някоя болест почваме да се вайкаме. Ама наистина да се къпеш отвън, а никога да не се изкъпеш отвътре, само защото не го виждаш... То е като да ядеш все в една чиния и никога да не я миеш  :o

Сайтове за безплатно теглене на музика в Napred.BG
Обяви за работа
Продукти с креатин от Marulka.com
Revita - да си здрав е модерно
Margicrystal с новата колекция бижута Сваровски


maria3411

#11
19 декември , 2013, 07:21:11 Last Edit: 05 май , 2019, 09:11:35 by maria3411
Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг.

dim

Здравейте дами!Лично аз съм против ударното отслабване,защото колкото по-бързо сте ги свалили,толкова по-бързо ще ги качите..Диетите,от рода-в еди колко часа ще ядеш еди какво си ,са толкова затормозяващи и потискащи.Аз просто ограничавамнеща, от които знам,че напълнявам това за мен са хляб,тестени изделия,заменям с пълнозърнест ,намалям количеството.И естествено без шоколади,пържено и мазни меса.Не вярвам във вълшебните хапчета за отстабване,отказване на цикари,целулит и уголемяване на бюста. :)

stasi

Успяла ли си по този начин да достигнеш видими резултати и за колко време?

Пролетен дъжд

ЛЯТОТО дойде кажи речи - я да видим кой как е отслабнал. :)


Go Up