28 март , 2024, 12:13:55

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Сайт за абитуриенти

Started by silvia, 31 март , 2007, 18:29:17

« назад - напред »
Go Down

silvia

Здравейте абитуриенти на 2007-ма година!

Специално за вас подбрахме най-добрите абитуриентски колекции и ги представяме с отлично качество на снимките, за да можете да изберете своя перфектен тоалет и да бъдете неотразими на абитуриентския си бал. Извиняваме се на кавалерите, за които все още липсва достатъчно информация, но смятаме да коригираме това в най-близко бъдеще. Моля, оставете своите мнения и предложения в нашия форум, за да можем да подобрим този сайт с още полезна информация и снимки.

Адресът на сайта е
http://www.fashion.bg/abiturienti/

-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

Жени

Здравеите на всички.Искам да Ви нажа че съм много доволна от обувките които си закупих за бала от един магазин в Банишора.Имаше голям избор а цените бяха поне с 10-20 лева по евтини от центъра.Саита на магазина е www.obuvkibg.com
Успех на всички


теди

Някой може ли да ми препоръча добър фризьор и гримьор за бала...По възможност да е тестван. :) Ако имате и някакви снимки на прически и грим също няма да е зле

tinnito

здр още не съм си купила рокля за бала, а много ми харесаха тези от колекцията на "Галинел" и най-вече "купонджийката", "сексапилната" и "класическата". Някай може ли да ми каже цената... моля помогнете ми:)
Благодаря все пак!
---
Редактирано: моля пишете на кирилица!

krassyo

Здравейте,
можете да погледнете интернет страницата на "Галинел" на адрес: http://www.galinell.com/ и по-точно страницата за контакти. Има оставени координати на фирмения магазин, който се намира в Пловдив. Можете да драснете един мейл или да се обадите и да говорите със някой от служителите във фирмения магазин.


tinnito

благодаря ти мн krassyo:)

grimior

#6
20 март , 2008, 14:00:41 Last Edit: 20 март , 2008, 16:30:54 by krassyo
Здравей Теди ако си от Бургас ще ти дам информация.

mina27

За абитуриентски рокли ми пишете на skype-milen8412 ще ви пратя модели на роклите и цените.Ще ви направя експресна поръчка по ваш модел.

Go Up