29 март , 2024, 01:39:39

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Лек за целулита и мазнините

Started by lora1, 16 ноември , 2006, 00:34:12

« назад - напред »
Go Down

lora1

Здравейте!  Писах много писма на момичета от форума, но реших да направя тема за да може всеки, които се интересува да я прочете.Само преди около 3 месеца бях 82 кг.-доста дебеличка.Много се срамувах от тялото си, че дори спрях да излизам с приятели. Изтарпях доста подигравки и хули ,дори от съвсем непознати,всички ме гледаха странно и ми се подиграваха. Затворих се в себе си и сама се мъчех да отслабна-дори имах и доста изразен целулит.Спазвах какви ли не диети,купувах хапчета,но като спирах диетите и хапчетата същата работа.Приятелката ми ме караше да ходя с нея на някакви прицедури за отслабване,но аз не вярвах.Не след дълго време видях,че тя е отслабнала и реших да опитам.Бях опорита и ходех редовно на тези процедури с мисълта,че този път ще отслабна.Сега след 3 месеца съм с 15 кг.по-малко и целулита изчезна.Чувството е прекрасно и вече знам,че не трябва да се отказваме и да се затваряме в себе си, а да търсиме начини за да успеем.Не е лесно да напишеш такава история за себе си,но нека всички се борим и не се отказваме от мечтите си.Кагото сме заедно в трудни моменти и се подкрепяме знам ,че ще се пребориме!

candy

 Здрасти! Искам да те попитам какви точно са тези процедури къде мога да си направя такива. Аз имам нужда да отслабна 10 килограма, но имам сланинки на някои места и повечко целулит.

lora1

Извини ме за късния отговор,но не бях тука и чак сега го виждам.Това са процедури,които ти пазбиват мазнините и целулита.Чрез слаб ток се разбиват,седи се 45 минути и трябва да пиеш много вода,защото когато ходиш до wc по-малка нужда изхвърляш разбитата мазнина.

Nansi

Здравей,
може ли да ми пратиш адрес или име на студиото, в което са ти правили масажи.
Благодаря, благодаря!
Nansi



Модерирано от krassyo: ползвайте кирилица!
Zdraveite!!!!!

Dide

Много известен факт е, че Б3 витамин - така наречения ниацин е основен за клетъчния метаболизъм а целулита е на ниво клетки. Препоръчвам Ви да пиете не само вода, но и мултивитамини. Б комплекс влияе на нервната система благотворно, а от там и на жлезите с вътрешна секреция от където се регулира правилната секреция на хормоните чиито нарушен баланс води до не едно покачване на кила.



Модерирано: пишете на кирилица!
dgu


ninq

Това е за след процедурите и за супер изглаждане http://news.fashion.bg/article/710/5/natural_collagen.php

Go Up