25 април , 2024, 04:22:36

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Модна къща Зебра

Started by beauty, 09 ноември , 2005, 18:07:35

« назад - напред »
Go Down

beauty

Трябва ми спешно адреса на модна къща "Зебра" в София.А също така и на модна къща  "Миро".

gost

Potarsete Nacionalnata kamara za moda!
Shte vi svarjat s podhodiashti marki i shte vi dadat vsiakakva druga branshova informacia i to ne samo za BG. Imat nad 150 firmi i dizaineri chlenove ot stranata i sa mnogo aktivni. Pozvanete im na tel. 032/62 09 29 ili im pishete na camaramoda@abv.bg

rayna

Ами на всички стана ясно, че Националната камара за мода използва подставени постове. Мисля, че не е коректно да използвате сайта на друга фирма по този начин. Защо не направите такъв форум на вашият сайт. Сигурно много искате да станете "нещо" и то бързо, но агресията ви повече дразни, отколкото привлича. Надявам се, ще изтълкувате този пост като пожелание за успех !

Бончо

Станахме двама, значи страшно няма :)

rayna

Уважаема г-жа Вълева,
Благодаря за директния отговор. Аз обаче ще се възползвам от форума за отговор. Виждам, че го следите добре.
Не съм казала, че сте фирма, а че ползвате форума на друга фирма. Разбирам, че сте организация и то в частна, а не обществена полза. Тогава тази ваша "отговорност" има частен, а не обществен привкус. И тъй като видях, че отрицателните реакции са не по-малко от положителните, си позволих да изкажа мнение и аз. Това е по вашият цитат по-долу:
"sam dlajna da vi otgovoria, che vremeto i pazara go iziskva.Nashe zadaljenie e da informirame vsichki i za vsichko v bransha, koeto ne e agresia, a otgovornost."
Моля да разгледате забележката ми, като приятелско подсказване, как да печелите повече съмишленици. Така мисля аз. Тези включвания на "fif" (gost) от различни мейл-адреси, сочещи фара Национална камара, имат и друг ефект - да поставят някого нащрек.
Иначе благодаря за всички материали. Ако ме видите сред вашите членове, значи съм впечатлена. Желая ви успех !

Go Up