Банско ,Боровец или Пампорово ? Зима 2020

Started by jordanova8812, 07 октомври , 2019, 08:32:18

« назад - напред »
Go Down

jordanova8812

Къде последно бяхте на ски и останахте доволни? Смятам за първа година да заведа малкия си син на ски и искам всичко да е перфектно като условия за да не ми се налага да се притеснявам и за това :) Той ще е на 3 год и искам да се радва на снега баща му на ските а аз на релакс и отмора след студените забавления дайте предложение моля :)

mama1988

Голямо предизвикателство е с малко дете на такова място .Трябва всичко да си подготвите - дрехи, удобна раница да носите всичко за да имате всичко под ръка и да ви е удобно да носите всичко . Аз съм на мненеие че във Банско е най удобно със деца .Курорта е модерен лифтовете са кабинкови има  си всякакви удобства и горе на пистите.Наши приятели ходиха миналата година със малко дете като вас във Регнум Хотел в Банско Жената сподели че преди обяд ходили да се пързалят след обедния сън го изкарвала сама с детето в басейна на хотела и си искарали много лежерно и весело за детето.

dobripetrov

На Банско доста ми хареса миналата година, другите места не мога да ги коментирам.

Go Up