18 април , 2024, 23:44:03

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Фирма за основно почистване

Started by danielpantov, 01 август , 2019, 13:15:33

« назад - напред »
Go Down

danielpantov

Здравейте,
Ние сме фирма за почистване, като ние предлагаме груби почиствания на Вашия апартамент преди, по време на или след ремонт и разпомагаме с хора и камиони, промишлени прахосмукачки и екипировка да съберем старите мебели, строителните отпадъци и всичко непотребно. Също така ще изчистим Вашия гараж, таван или двор на къща.
Екипите, които наемаме за съчетание между хамали-студенти и опитни кадри, а бусовете, които използваме са наша собственост, за разлика от повечето фирми, където просто наемат бус и се слага надценка. Тези неща ни позволяват да предложим максимално ниски цени на нашите крайни клиенти. Ето и три от най- използваните наши опции:

- Двама служители и камион за 110лв., със застраховка, лицензи и такса за сметище

- Трима напълно оборудвани служители за 140лв. + камион, всички лицензи и застраховк

- Четирима оборудван и хамали за 170лв. с камион и всичко изброено по- горе

desinka

Аз съм ползвала услугите до Доместина и съм доволна.

Go Up