18 април , 2019, 13:12:39

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Подарък за завършване.

Started by Ricky, 10 февруари , 2019, 12:07:24

« назад - напред »
Go Down

Ricky

Здравейте! Една приятелка завършва тази година и искаме да и направим хубав подарък. Много харесва една американска група, която не е толкова популярна и едва ли ще дойде някога в Европа. Решихме да и подарим 2 билета за концерт в Ню Йорк през лятото. По план трябваше да спестим необходимите пари до тогава, но сега видяхме че са пуснали намаление до 14.02. Решихме да изтеглим бърз кредит, за да купим билетите по-евтино, а кредита да изплащаме в последствие. Някакви препоръки от къде да изтеглим кредита? ???
~Любовта е надценена...~

evy

Привет! Според мен грабвайте намалението. Тъкмо по-отрано ще можете и самолетните билети да уредите. Аз не съм теглила бързи кредити, но чувам от моите приятелки че много хвалят CashCredit. Ако искаш влез в сайта и разгледай условията им. Успех от мен и дано да съм помогнала. :)

ico.dimov19

Ами споделете за каква сума става въпрос и тогава вече може да се предложи някой кредитна компания с ниска лихва.

Go Up