Перфектен тен за бала

Started by sonj, 17 март , 2009, 19:25:24

« назад - напред »
Go Down

sonj

Ако искате да имате перфектен тен за бала не се чудете повече къде да отидете на солариум.В неделя ми направиха невероятен спрей тен,исках да пробвам преди да ми е дошъл бала защото ми бяха казали че става оранжево-няма нищо такова,направо съм като след морето ;D Момичето което го прави ми обясни че работят с най-нови подобрени американски разтвори и са много доволни от ефекта.Имат няколко вида различно тъмни разтвори в зависимост от колко бяла ви е кожата.Правят го в няколко салона,но идват и на място-аз ги виках у нас :)

Dani123

Zdravei,bi li mi kazala kade moga da si napravia takav ten???Predpolagam 4e si v Sofia? A kolko znaesh li kolko izdarza?

sonj

Здрасти Дани,
Знам че го правят в едно студио в Младост и в Стрелбище май.Аз в интернет ги намерих и направо дойдоха в къщи.Сайта е www.bgspraytan.com Тена издържа десетина денарно става много яко-за такав резултат трябва да ходиш на солариум 2 месеца поне :)

Dani123

Мерси,разгледах сайта,ще пробвам в неделя да видя как е,ако ми хареса и за бала ще отида пак:)

sonj

Давай,сподели после кво стана ;)Аз чакам да се оправи времето че в тоя дъжд не мога да се похваля после ;D

sonj

Дени ходи ли?

cichaka

Искам да попитам ползвате ли някаква козметика за солариум? Чувала съм, че е добре да се сложи някакво подходящо олио преди процедурата, за да се защити кожата и за още по-хубав тен. Препоръчаха ми козметиката на Megatan - https://www.megatan.eu/bg/products.html , но никога не съм ползвала подобни продукти и не съм запозната кои са добри и кои не толкова. Някой, който ги е ползвал? Ще съм благодарна да споделите мнение

Go Up