29 март , 2024, 17:48:09

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Спешна нужда от пари

Started by stasi, 04 май , 2018, 20:32:04

« назад - напред »
Go Down

stasi

Самотна майка съм, с две деца на 6 и 8 години. Наскоро претърпях сериозна операция и от няколко месеца съм в болнични обаче покрай операцията задлъжнaх на доста хора и просрочих сметки. Направо съм в безизходица. Родителите ми са починали и нямам помощ от никъде. Спешно ми трябват 1000 лева, какво да предприема, за да разреша тези проблем.

stasi

Държавата ни е тотално сбъркана, това е ясно. Ние трябва да се чудим как да свържем двата края, а някои други взимат нашите пари..

pepi88

Така е, но май нямаме особено избор. Единственият избор е терминал 2, но за мен това не е решение на проблема.
Аз мисля, че някой ден ще се оправим, но кога ще дойде този ден...

sorvette

Мога да препоръчам тази фирма за брокери, с която можете да започнете работа от разстояние. Сестра ми беше в същата ситуация, когато съпругът й я остави с две деца и тя не можа да намери добра работа. Сега тя работи с компания InstaForex https://rogtecmagazine.com/establishment-of-a-joint-venture-between-weatherford-and-benz-a-part-of-runa%D1%81o-group/ и наистина е щастлива от това.

Go Up