Покупка на бебешка количка

Started by stasi, 15 април , 2018, 10:41:48

« назад - напред »
Go Down

stasi

Бременна съм в 9-тия месец и скоро трябва да съм приготвила абсолютно всичко за бебето. Креватче купихме ново, но трябва да купим и количка, а новите, които ми харесват, са ужасно скъпи. Знаете ли къде мога да намеря бебешка количка втора употреба, но от по-скъпичките модели?

vesy

И аз смятам, че е много по-добре да вземеш оригинална качествена количка втора употреба, вместо някакви нови китайски боклуци...

aleks412

Напълно съм съгласна с вас. Купувай нещо качествено. Какво като е ползвано 1-2 години от някое друго дете.

pepi88

С жената купихме количка chicco втора употреба за 100 лв., но беше много запазена. Нова струваше около 400лв. Все пак ще я ползваш 1-2 години и в боклука... Няма смисъл да наливаш луди пари...

desinka

Изборът на бебешка количка е винаги актуален. Цените на новите колички са високи, но ако търсите по-известните и популярните брандове и марки. Аз си закупих една полска марка, която по нищо не отстъпва на големите брандове, но цената е 2-3 пъти по-ниска. Попаднах на един сайта, който прави ревюта на детски продукти и аксесоари. Там има класация на 15-те най-добри бебешки колички, която може да ви е полезна при избора. Можете да я видите тук - https://bgbaby.net/bebeshki-kolichki/. Положението с бебешката количка е малко като с телефоните еднаква технология, но цените на iPhone са няколко пъти по-високи от тези на Samsung. Така че можете да откриете и доста качествени и най-важното нови бебешки колички, които са на по-малко популярни марки, но пък да не отстъпват по качество и функционалност на големите и известните производители.

galinmm

И аз бих препоръчал втора употреба от базар или олх.

Go Up