28 март , 2024, 15:21:18

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Лятна почивка

Started by aleks412, 03 май , 2018, 21:38:37

« назад - напред »
Go Down

aleks412

Измислихте ли къде ще прекарате лятото? Аз много се чудя. Хем ми се ходи по българското черноморие, хем ми се ходи в чужбина. Много мои познати ходят на море в Гърция, аз не съм ходила досега там и се чудя дали ще ми хареса. В България любимият ми морски град е Варна, но съм ходила хиляди пъти там и честно казано не ми се ходи повече или поне тази година ще пропусна.

stasi

Миналата година бяхме в Гърция, тази година ще сме в Приморско. Важна е компанията, а не мястото. Където и да сте, зависи как ще си го направите. Ние си намерихме една оферта в https://oferti.pochivka.bg/oferti-primorsko-b353 и няма да ни излезе много скъпо, така че всичко е на шест. Вече нямам търпение да идва юли месец и да заминаваме за Приморско.

aleks412

И на мен много ми се доходи. Ще разгледам какво има там и ще запазя, ако си намеря нещо подходящо.

stasi

В момента има супер много обяви, точно преди започването на сезона и не са толкова скъпи. Може да се намерят изгодни обяви.

extremeattack

Аз лично предпочитам нашето черноморие и тази година мислим да отидем в Свети Влас.
шапки
Ревю на онлайн казина от HustleBet
Футболни резултати на живо в HustleBet

pepi88

Аз последните години ходя само в Гърция. Качеството на обслужване е хиляди пъти по-добро, а цените не са толкова по-високи от родното черноморие...

Go Up