17 април , 2024, 00:10:30

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Спечели красиво бижу с Folli Follie

Started by Пролетен дъжд, 01 юни , 2016, 09:56:59

« назад - напред »
Go Down

Пролетен дъжд

Ако умееш да изразяваш себе си чрез модата, следиш трендовете и харесваш ефектните аксесоари, време е да влезеш в играта на MissBloom и Folli Follie!




Тази пролет, един от най-харесваните брандове за аксесоари ще покани 50 дами на ексклузивно представяне на последната си колекция на 9 юни в София.

Запознай се лично с най-известните модни блогъри и спечели красиво бижу!

За да бъдеш сред поканените:
Първо - снимай свой любим пролетен аутфит, в който аксесоарите (чанта, бижу или часовник) са най-интересният акцент. Знаем, че именно те ни дават възможност да развихрим фантазията си и да оставим своя уникален подпис дори върху най-семплата ежедневна визия, затова сме убедени, че предизвикателството ще се хареса на всички модерни MissBloom момичета!
Второ - добави своя усмихната снимка, име, години и местоживеене.

Ще очакваме снимките ви до 5 юни на адрес: folli.follie@atticaeva.bg!

Модният ни екип ще селектира 50 от най-сполучливите комбинации. Те ще определят и кои дами ще бъдат поканени от Folli Follie на изискано модно събитие в бутика на марката в Paradise Center в София на 9 юни, от 18:30 ч. Освен че ще научат какви са най-горещите трендове при аксесоарите, гостите ни ще се срещнат и с някои от най-популярните модни блогъри в България и ще видят тяхната демонстрация за това как да подбираме перфектните акценти към всеки свой тоалет.
А за финал, името на една от поканените дами ще бъде изтеглено и ще й донесе подарък - изискана гривна от новата колекция на Folli Follie.

И така, скъпи модерни и уверени в своя моден усет момичета - действайте! Знаем, че това стилно предизвикателство е точно като за вас и очакваме снимките ви в следващата една седмица.

s7efani

И какво стана? Някакво инфо какво се е случило, снимки на моделите и тем подобни?
Мястото на жената е в леглото

stefi22

Доста изоставено ми се вижда мястото ако ме питаш мен.....
Още от бебета сме научени, че щастието или идва от гърда или бутилка.

petar_georgiev71

Не го ли подновиха конкурса?

vanq18

ех че красиво а има ли от къде да го закупя ?

Go Up