Искам да си направя фотосесия - ей така за мене си

Started by Пролетен дъжд, 19 май , 2016, 08:39:30

« назад - напред »
Go Down

Пролетен дъжд

Здравейте,

Имам желание да си направя фотосесия ей така за мене си. Да ми обработят снимките, да ме понапудрят малко, за да стана прекрасница  ;D поне на снимка де.

Ще съм много благодарна ако споделите къде сте ходили, при кого сте се снимали и доволни ли сте!

Roklia123

От кой град си не спомена ?

pepimili

Ако е за София има много фотографи, които могат да ти предложат тази услуга. Провери във Фейсбук :)
Multi sunt vocati, pauci vero electi https://incanto.center/

s7efani

Нищо не каза за града, но дори сама можеш да се справиш. Някой по-качествен телефон с хубава камера, някой който работи повече на компютър и знае повечето програми за фотообработка, пък вече пудренето си е твое :D
Мястото на жената е в леглото

stasi

На мен така един мой приятел ми направи фотосесия за мен си да си имам готини снимки. Получаха се много добре и без да зная сестра ми пратила една от снимките в конкурс, организиран от https://www.voubs.bg/category/photography и взех, че спечелих. Така че ако и твоите се получат добре, може да се замислиш и да участваш.

alisiq

Тези конкурси са много готини. Мисля и аз да участвам с някоя моя снимка.

stefi22

Тези безплатни фото сесии станаха наистина доста популярни. Даже Димитър Рачков беше качил една негова снимка в подобно състезание.

Бих ти препоръчала да потърсиш в търсачката на фейса за нещо интересно в някоя група. Гарантирано има доста материал, но изобщо не си и помисляй да се хващаш за без пари! Колкото и да не си хубава, ако ти кажат, че ще е за без пари, много е вероятно да искат нещо друго. Винаги внимавай!
Още от бебета сме научени, че щастието или идва от гърда или бутилка.

sarito11

Това определено е много оригинално!

vesy

И аз се интересувам от подобно предложение.

pepi88

Препоръчайте ми фотограф в София за кръщене?

bgtopfashion

Има ли движение по темата или да се поразровя из архивите ? :)
Повече информация за пробиване на бетон. Съвети от професионалисти

rashmika12

Аз също правех фотосесии за моя Instagram, но. Сега си взех почивка от Instagram, защото имам повече фокус върху правенето на онлайн софтуер, който работи безплатно и позволява на потребителите youtube video to mp4 converter    безплатно.

Go Up