28 март , 2024, 13:19:12

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Проблем с камерата на телефона

Started by stasi, 21 ноември , 2015, 18:17:36

« назад - напред »
Go Down

stasi

От известно време камерата на телефона ми прави ужасни снимки, а днес даже като тръгнах да снимам, излиза само черен екран. Сигурно се е счупила, но телефонът ми вече не е в гаранция, а ако го занеса на сервиз ще ми вземат доста пари. Приятелят ми разбира от телефони и мисля, че ще може да я смени, но първо трябва да намеря откъде да си поръчам нова. Някой знае ли къде продават части за телефони и по-конкретно камера?

stasi

Много ти благодаря, Али! Още сега ще си поръчам и после ще се надявам приятелят ми да успее да го оправи  ;D

gergek

Какво стана оправиха ли го ?

stasi

Оправиха го доста бързо.

TheEconomist

#4
13 август , 2017, 17:15:05 Last Edit: 06 декември , 2017, 13:29:05 by TheEconomist
Добър вечер! Не съм сигурен дали ме помните, но аз съм Иван от София и съм мениджър интернет магазин за тонколони. Мисля, че го бях споменавал в някой от предходните ми постове, но не съм убеден. Това лято правих значителен ремонт на вилата ми в село Долни Пасарел, но както се досещате ползвах фирми за строителни услуги, защото нямаше как да направя всичко сам. Разбира се, моите приятели също се притекоха на помощ, за което съм им изключително благодарен. Къщата грейна и светна. Майсторите бяха абсолютни професионалисти и бяха взели всичко необходимо със себе си. Това беше чудесно, защото у нас имах единствено компресори. Пролетта трябва да подменим остарелите улуци, защото времето застудя и нямаше как това да се случи сега.

mrsuperman

#5
12 септември , 2017, 16:34:30 Last Edit: 04 септември , 2018, 10:11:02 by mrsuperman
Полезен сайт. Разпологат с много стоки.

Голямо разнообразие от баня в интернет магазин за стоки за дома Bania 24 Поръчай сега!

Спално бельо - разнообразие от оферти за спално бельо. Поръчай онлайн и вземи с доставка до твоята врата!

Ключар София: Извършваме всички видове битови ключарски услуги на територията на София.

Go Up