Проблем с отслабването. Моля помогнете!

Started by martinaa, 23 юли , 2013, 18:09:36

« назад - напред »
Go Down

martinaa

Нали за това водим тази дискусия за да споделим опит една от друга и от тези който вече са го използвали !

gorgurata

И аз така мисля, но определено ако се използва някой подобен продукт е трябва да се проучи много добре :)

elvira

Аз лично съм го тествала и проучвала и мога да кажа, че ми действа добре. Но това е мое мнение

martinaa


Аз лично съм го тествала и проучвала и мога да кажа, че ми действа добре. Но това е мое мнение

Я ми кажи тогава имала ли си някакви проблеми със странични ефекти? Благодаря ти!

elvira

Аз лично не съм имала проблеми със никакви странични ефекти, чувствам се много добре!

RokliOnline

Намерете специалист, който да ви изготви хранителен режим и тренировъчна програма. Това е най-добрият метод за справянето с проблема с наднорменото тегло според мен.

ducheni

Липовон с страхотен продукт!

cichaka

#22
31 август , 2015, 21:36:29 Last Edit: 17 август , 2016, 17:57:14 by cichaka
И какъв ще е ефекта като спрете да го пиете? Никакъв разбира се. Хората трябва да се научат, че за слабо и здраво тяло, са нужни две неща - правилно хранене и спортуване. Няма такова нещо като магическо хапче за трайно отслабване.

elvira

Лично при мен имаше ефект загубих определени килограми, след като спрях да го пия не съм имала проблеми нито съм върнала старите килограми! При всеки действа различно, а и не може да ядеш като за световно и да очакваш едно хапче да ти реши проблемите!

martinaa

Така е, определено трябва да се ограничаваме или поне малко да намалим някой храни.

nanonini

За траен ефект трябва цялостна промяна в начина на живот! Няма как да се случат чудеса само с една диета :)

elvira

Напълно вярно, но всеки търси по-лесното решение за това се прибягва да такива продукти. Има някой ефикасни има някой не!

martinaa

Да така е. И аз решех да го използвам този редуктан. Преди една седмица го взех от вчера запонах да го пия и ще споделя какво става и как вървят нещата!

klomi

#28
20 януари , 2017, 05:48:51 Last Edit: 05 май , 2019, 09:15:40 by klomi
Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг.

sarito11

Хапчета за отслабване - http://greencoffeeplus.bg Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг.
Тези хапчета ас пълен боклук. Не съм доволна от тях!

Go Up