28 март , 2024, 19:01:53

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Кои са българските марки на дрехи?

Started by drehite, 18 януари , 2013, 23:19:57

« назад - напред »
Go Down

drehite

Напишете българските производители на дрехи, за да ги знаем и ако ни харесват да ги предпочетем пред вносните за да подпомогнем българската икономика :)
Модата се променя, но стилът остава! Магазини за дрехи

achi_mm

аз не виждам бляскаво бъдеще на бг стоките с оглед на влизащите китайски боклуци:(

StanislavMastara

Нямат бъдеще въпреки, че има доста модни ателиета които предлагат много хубави неща ...
Фирма за дограма производител и главен счетоводител за България.

MarianaP

99% от произведеното в БГ отива за износ. Тук остава само брака...

pepitnn


99% от произведеното в БГ отива за износ. Тук остава само брака...

Много вярно и много жалко!

barbarit

А за сметка на тоав в България идва 3-то качество от другите държави!

just_smile

Факт е, че в България се предлагат много некачествени китайски дрехи, а българския се изнасят. Доколкото знам български марки за дрехи са Юнона, Дафне, Енита, Акропол и Бонелли лукс. За тези се сещам в момента :)

MissGold

Моля, да погледнете дреехите които аз съм изработила, да напишете мнението си.
може да ги разгледате на www.damskamoda-bg.com

Letisia

много относително стана всичко. аз също не съм привърженичка на китайското. Давам приоритет на българското и вносното само да не е китайско.

karishkata

ДА. Но 90% от стиките са китайски :(

Бончо

Е па, кой да ги изработи като няма кадри!!!? Фирмите които шията за на вън, от няколко години връщат клиенти!
Конструкторите са дефицит, свестни технолози също. То само с шивачки не става! За това и повечето шият ишлеме.

dim

Тези Енита бяха доста екстравагантни, но май ги няма вече  :( С този китайски пазар,не знам как ще просъществува..

golfar78

Останахали въобще български производители ?

kamelia_ivanov

Има и качествени производители в България :)

strujkana

Кои са те кажете марки :)

Go Up