29 март , 2024, 10:41:46

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Дамски чанти пролет-лято, ръчна изработка - продават се !!!

Started by pablo3, 13 март , 2012, 10:42:27

« назад - напред »
Go Down

pablo3

Здравейте, понеже желая да се разделя с последните ми модели, ръчно изработени дамски съм склонен да ги дам всичките 46 броя ако някой желае на цени на едро, но при условия, че бъдат взети абсолютно всички бройки....на средна цена от 8,50 , за един търговец и то такива единични модели било добре. Другия вариант е ако има желаещи да закупят отделни бройки, което не е проблем, но ще има разлика в цените. Искам нещата най-вече да се носят, все пак затова са правени, а не да стоят и да красят някой щанд, а са и естествена материя и трябва да се ползва, направени са за жени, които искат нещо хубаво и да знаят как да се грижат за него. Чантите са изработени много прилежно и ще ги оценят хора, които знаят какво искат. От около 120 модела останаха 46 броя, като всичките са единични бройки като само два модела се повтарят с еднаква стилистика по 2 пъти , а другия модел 6 пъти, иначе всички останали са с различна стилистика, чантите като форма са 7-8 типа, изработени са от лен, канаваца, памук и други естествени материали като дърво и различни детайли правени на ръка, използвани са шевици и дори са възстановявани автентични елементи и то много трудоемки и всико правено на ръка. Целта ми беше да съчетая пролетно-летни модели чанти с приятен и лек дизайн в комбинация от фолклорни елементи и детайли...малко по-различен поглед и по-масов тип продукт за носене с мисля готини детайли от нашето българско фолклорно приложно изкуство. Ще се убедите сами като ги видите, има различни модели и някой са малки и без цип торбички, други със средна големина и малко по-големи...надявам се да Ви харесат.

    P.S.
  Това е линк и от тук можете да изтеглите цялата папка с всички налични модели и да ги разгледате - http://dox.bg/files/dw?a=71c0b80df6


дизайнер Павел Влахов
088 9 297598
www.solo-form.blogspot.com
www.pavel3.deviantart.com/gallery
Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
http://www.solo-form.blogspot.com
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Go Up