Искам да си направя ателие...

Started by natal1971, 19 май , 2010, 11:17:29

« назад - напред »
Go Down

natal1971

19 май , 2010, 11:17:29 Last Edit: 19 май , 2010, 11:28:43 by natal1971
Здравейте, на всички.
Заради кризата останах без работа и се замислям дали да не си направя свое ателие. Имам 20 годишен стаж в шивашката промишленост, като съм тръгнала от самото дъно до моделиер-конструктор. Също така имам и необходимото образование.
Живея в гр.Шумен и тук не е като в София... Много безпарични и безработни хора има в нашия град, за да си позволяват лукса да си шият дрехи по ателиетата.
Можете ли да си дадете мнението си? Струва ми се, че трябва да имам и нещо друго странично, освен шиене по поръчка и ремонти. Нещо друго свързано с шиенето, но какво да бъде това??? Естествено, ако е наложително ще си взема една-две работнички. Просто искам да имам постоянна работа, да не разчитам само на клиенти. Все пак ще вложа някакви средства и не ми се иска да пропадне всичко просто така. Надявам се, че ме разбирате какво искам...
Моля ви, дайте ми съвет! Предварително благодаря.
Пишете ми на - nmp27@abv.bg

casandra

Здравей, Натал1971, нямам опит в работата в ателие, но предполагам, че някакви шалчета или кърпи можеш хем лесно да правиш, хем всеки би могъл да си купи, а са и приятен начин за запълване на времето между поправките. Примерно...

Go Up