28 март , 2024, 23:36:19

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО В СОФИЯ!!!!

Started by sote74, 26 март , 2010, 19:45:49

« назад - напред »
Go Down

sote74

В А Ж Н О !!!

ЗА ЕДНА ПО-ХУБАВА И ПО-ЧИСТА СОФИЯ.

ВЕЧЕ ИМА НА КОГО ДА СЕ ОПЛАЧЕТЕ.

ЗВЪНЕТЕ ЗА ВСЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ, ДУПКИ, НЕУРЕДИЦИ, РАЗБИТИ ШАХТИ И ТРОТОАРИ, БОКЛУЦИ,  НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНЕ НА ТРЕВНИ ПЛОЩИ, БЕЗДОМНИ КУЧЕТА, БОКЛУЦИ ОТ СТРОЕЖИ  И ВСЯКАКВИ АНОМАЛИИ  И БЕЗОБРАЗИЯ В СОФИЯ НА ТЕЛ. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ - 24 ЧАСА NON STOP!!!
9377464    0887-187-807
ЗА ЖАЛБИ И ПРЕПОРЪКИ : www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp

ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАС ГРАЖДАНИТЕ НА СОФИЯ. БЕЗПЛАТНО И  ДЕНОНОЩНО. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ.

ЗВЪНЕТЕ  НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!

САМО ТЕ ЩЕ ВИ ПОМОГНАТ!
                         ПРАТИ НА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ И ПОЗНАТИ!!!!!!!!
                                       ПРЕДАЙ НАТАТЪК!!!!!                                     
:o :o :o

mari_d.h

 ???И какво се случва???Според мен не става с оплаквания и жалби,а с промяна на мисленето и манталитета на хората!

mari_d.h

ЗА ЕДНА ПО-ХУБАВА И ЧИСТА СОФИЯ?Пред блока ми живееха 3 помияра.През лятото ухапаха едно дете,обадихме се в 'Eko равновесие'.След един месец чакане и уговорки какви акции правят и колко са заети ги прибраха,но 2 дни по-късно ни стовариха 5 нови кучета,който лаят по всеки.Имам 15 годишна дъщеря,която ми се налага да изпраштам и да посрештам от училище и питам тези,които рекламират тел.9875555 КОЙ И КАК ЩЕ МИ ПОМОГНЕ!!!!!!!!!

Go Up