28 март , 2024, 20:00:57

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Модна къща Агресия тръгва на лов за нови лица

Started by krassyo, 25 февруари , 2010, 11:09:03

« назад - напред »
Go Down

krassyo

Модна къща Агресия тръгва на лов за нови лица

Кастингът стартира в София, следва Поморие, Русе и  Пловдив

   Най-голямата и реномираната  българска марка за мъжка мода ,,Агресия" за  стартира  кампания за избор на лице за предстоящата  нова  модна линия  на фирмата.

     В условия на криза екипът на ,,Агресия Груп" има амбицията да направи известни обикновени младежи и мъже, които да станат лица на  родния гигант. Освен, че могат да станат секссимволи, те ще бъдат обличани ежемесечно от най-добрите в този бранш.

Те ще бъдат избрани на специални кастинги от компетентно жури в по-големите градове на България:

София - 20 март, 17:00 ч. - в Шоурум на Агресия Груп - бул."Рожен" 22а

Поморие - 27 март, 17:00 ч. - Гранд Хотел Поморие - Атриум

Русе - 10 април, 17:00 ч. - бутик "Агресия" - ул. "Константин Иречек" 2

Пловдив- 17 април, 17:00 ч. -  най-новият бутик на Агресия на ул."Отец Паисий" 33

              След този предварителен подбор, екипът на ,,Агресия" ще проведе голям, моден, шоуспектакъл-финал през април, на който ще бъдат избрани най-красивите и сексапилни мъже в страната. Те ще имат уникалната възможност да станат модели, да работят в сферата на модата и шоубизнеса и най-вече:  да са лица на нова младежка марка,  да участват в откриването на предстоящите бутици на Марката,  във всички дейности, свързани с мъжката мода,  ще имат шанса да станат известни и да се обучат от специалисти на дефиле, на позиране във фотосесии, на обучение по протокол и адекватно поведение в светската среда. Кандидат-моделите могат да се регистрират за кастинга в сайта bg-face.com.

sa66o

Ако не съм се занимавал до момента с мода,но имам желание,може ли да се явя на кастинга?  :)

krassyo

Мен ли питаш ? Не е ли по правилно да питаш организаторите ?

sa66o

Съжалявам,не съм съобразил, към кого отправям въпроса?  ;)

Go Up