в асеновград са отворили страхотен нов магазин за абитуриенти

Started by kaka, 11 февруари , 2010, 09:52:55

« назад - напред »
Go Down

kaka

знаете ли че в асеновград са отворили стахотен магазин .по пътя от пловдив  за бачково.казва се фортуна стайл.нещата които разгледах там нямат нищо общо с натруфените рокли които продовот навсякъде.аз реших да си взема оттам но изчаквам защото ми казаха че ще има много нови неща

zebraonline

Я дай малко по-точна информация, близо до какво е, има ли магазини наоколо. Може да питам тъп въпрос, но мисля другата седмица да ходя до Асеновград и нямам представа кое къде се намира, а ми се иска да го видя тоя магазин
Дрехи - пазарувай онлайн

Астрология

kaka

ами от пловдив влизаш в асеновград и караш направо.има едно кръгово кръстовище и на него завиваш надясно.и като завиеш точно от лявата страна на пътя се вижда магазина.преди него има един друг с рокли като палатки ;D и веднага сллед това е той.с червен таван е вътре. ще го познаеш защото изглежда различно и хубаво.

shade

А да ли е възможно да кажеш на коя фирма са продуктите които се предлагат в този магазин :)

kaka

ами роклите са на фортуна всмисъл те ги шият но моделите  са супер яки и нямат нищо общо с селските роклив другите магазини.разгледах почти всичко там а преди да ходя до асеновград  се побърках да купувам списания за мода и да търся модели къде ли не . със сигурност няма да търся рокля другаде.исках да се снимам като мерих за да ги покажа на приятеля ми но не ми дадоха иначе щях да ти ги пусна

mina27

За абитуриентски рокли ми пишете на skype-milen8412 ще ви пратя модели на роклите и цените.Ще ви направя експресна поръчка по ваш модел.

Go Up