28 март , 2024, 11:18:06

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Носите ли тениски с умни мисли ?

Started by Paris, 16 януари , 2010, 13:14:09

« назад - напред »
Go Down

m.milusheva



Бихте ли носили такава тениска. Питам защото ми трябва за подарък за момче?
За трайно отслабване, има много ефективни диети !

Detelina Dimitrova

защо не? щом е за подарък , може да е като лека шега с момчето :)

Roklichki

Не носим да не ни откраднат умните мисли !!!

stasi

Да, на мен много ми харесват, но много често са на английски и повечето хора не ги разбират.

gergek

Да много са оригинални!

kamelia_ivanov

Да повечето ми тениски са такива!

Roklia123

Харесват ми и си поръчвам редовно :)

swan

Не нося, защото не съм на подходящата възраст  :D, иначе много ми харесват и ги уважавам.

kalokana

Харесват ми има някой уникални!

pllb

Харесвам тениски с надписи, стига надписите да са подходящи. Има и много оригинални сред тях.

TheNet

Мисля, че нямам такива, но ако някоя ми хареса, бих си я взела.

emimam87

Хитри са, внасят доста свежест в гардероба и външния вид. Даже сега ми изскача в ума скандала с HM, където е изобразено чернокожо дете и надпис, свързан с маймунки. Беше доста забавна, но, естествено, веднага откриха расизъм в нея.

kircheva

Мъжът ми си купи няколко тениски с надпис ,,I don't need Google my wife knows everything" и сега си ги носи навсякъде... А мен хората ме гледат се едно съм някаква... Струва ми се, че скоро време нещо ще и се случи докато се перат  ;)

desinka

Мъжът ми си купи няколко тениски с надпис ,,I don't need Google my wife knows everything" и сега си ги носи навсякъде... А мен хората ме гледат се едно съм някаква... Струва ми се, че скоро време нещо ще и се случи докато се перат  ;)
:D :D :D

vesy

На мен не ми допадат такива тениски. Предпочитам семпли и изчистени модели.

Go Up