28 март , 2024, 11:48:22

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Носите ли тениски с умни мисли ?

Started by Paris, 16 януари , 2010, 13:14:09

« назад - напред »
Go Down

Paris

Здравейте,
днес в един онлайн магазин видях тениска с надпис "Непрестанно ме преследват умни мисли, но аз съм по бърз..." Според собствениците на магазина, тази тениска е за хора с "чувство за хумор". Винаги съм смятала, че имам такова, естествено засмях се на надписа, но някак си не си представям да нося такава тениска или пък да ми направи добро впечатление човек, който е облечен с нея. При това цената и беше 17 лв. Виждала съм тениски с наистина оригинални надписи, но според мен модата да се носят такива тениски не бива да възпитава към невежество и простотия. Вие как мислите ?

online-obuvki.com

да даже са ми любими,
сега имам една с надпис MADE IN CHINA - отпред голям надпис много яка

maryela

Харесвам такива тениски, но мисълта трябва да е нещо наистина оригинално, такава мисъл от типа на
"Непрестанно ме преследват умни мисли, но аз съм по бърз..." - нещо не ми допадат  :)
Нещо такова би било интересно:

ivanangelov84

Да на мен също много ми харесват,наскоро видях тениска с календар за 2011 година,беше доста оригинална.Но съм съгласен,че не трябва да са някакви просташки надписи.

VikiPavlova

Много ме радват такива хитроумни надписи :) Според мен не трябва да ни притеснява носенето на тениска с надпис. Забелязала съм, че това какъв шеговит надпис ще избереш за нея зависи много от типа чувство за хумор на нейният собственик, а и неговият характер. Така например един по-свит човек няма да си избере тениска с по-груб надпис, а по-скоро такава, която да провокира мила усмивка в околните. Има и други примери, но такива тениски най-общо се носят от открити и забавни хора, които обичат да провокират и не приемат хорското мнение насериозно.

aneliaivanova86

Даа добри са, само че ако е наистина е нещо оригинално. Предпочитам тениски с някакви готини картинки + умни надписи :) Наскоро се зарибих по тениски с различни животни на тях, има уникални  :P

nayden_popov

Да аз нося и определено мисля, че са доста фешън. Хубаво е когато си различен някой път.

dani_hristov

Аз не нося такива навън,само вкъщи или на вилата. Когато я облека дори до магазина ме заглеждат хората и прочитат какво пише, като плакат съм.

drehite

Тениските с умни мисли са нещо много свежо и са раздвижване в модата.
Друг вариант са послания чрез картинка :)
Модата се променя, но стилът остава! Магазини за дрехи

petar232

Съгласен съм с последния коментар!

pepitnn

ДА аз определено нося!

dim

Бих носила само за вкъщи :)

granorana

Аз бих носила :)

kamelia_ivanov

Да но понякога не са много умни а са малко луди :)

Detelina Dimitrova

С умни мисли не нося, но много обичам с картинки. Всякакви важното е да е готино , много ме зарибяват :)

Go Up