търся дизаинер на лимитирани серии дамски облекла

Started by durchova, 09 ноември , 2009, 20:29:09

« назад - напред »
Go Down

durchova

Здравейте, престой ми отваряне на магазин за дрехи. В тази връзка търся български пройзводители или дизайнер, който изработва лимитирани серии дамски облекла. Много ще съм благодарна, ако някои ми помогне. Може да ми пишете на e-mail: geri_d8213@abv.bg

nel

Здравейте!
"НЕЛ"ЕООД, GSM:0887 436273

mustafova

Здравейте,
Фирма " Окси стил" произвежда дамско облекло.
тел 0898411149
oksistil@abv.bg

decollate

Здравейте!
Фирма "деколейт"
www.decollate.net

prozerpine


Здравейте, престой ми отваряне на магазин за дрехи. В тази връзка търся български пройзводители или дизайнер, който изработва лимитирани серии дамски облекла. Много ще съм благодарна, ако някои ми помогне. Може да ми пишете на e-mail: geri_d8213@abv.bg
Казвам се Милена  на 32 години съм . Модата ми е и хоби и професия.Мога да създавам и
изработвам дрехи.Имам мои идеи и разработки мога и  да създавам изделия по желание на
клиента съобразени с конкретна модна линия и т.н.
Работя  на свободна практика  с  фирми и частни
лица .
Занимавам се предимно с трико .Добре се справям с нестандартните изделия и поръчки.Имам
известен опит с естествената кожа.Разполагам с оборудвано с машини ателие.
Намирам се в Дружба 1



mrenka

#5
27 август , 2010, 16:17:29 Last Edit: 12 февруари , 2011, 05:04:53 by mrenka

VIVEL FASHION е динамично развиваща се фирма,стремяща се да предлага най-новите тенденции, представени по световните модни подиуми.
Основен стремеж на фирмата е предлагането на модни облекла с високо качество и на добри цени.Работим само в лимитирани серий на моделите.

http://vivelfashion.com/

За контакти за гр.София и страната за търговци на едро:
Лице за контакт-отдел продажби: Ренета Велева
тел: +359 885 843 344 / +359 899 966 373
Е-mail:velevareneta@gmail.com

s.popova

Здравейте.Аз съм производител на дамска конфекция  и можете да видите най новата ни колекция в  CATALOG BG Търсете Силвия Попова СП

Go Up