курс по конструиране и моделиране

Started by albena, 12 декември , 2007, 23:03:38

« назад - напред »
Go Down

vale_dama

За DXF незная . Може би някой друг ще ти отговори . Случвало се да ми пращат  файл във формат DXF и аз да го преобразувам в mdl, но обратно незная . Не ми се налагало да пращам кройки на някоя друга система,за да преобразувам mdl в dxf формат.

sevdalina_mail@abv.bg

#16
15 юли , 2008, 08:40:26 Last Edit: 26 септември , 2009, 20:50:22 by krassyo
            Здравей,Вале дама!
  А как се преобразува от .dxf  във .md и това ще ми е от полза да узная. Между другото ако искаш ми пиши на меила. ще ми се да мога и понякакъв начин да ти се реванширам ако наистина си готова да ми предадеш уроци за Лектра,защото научих доста неща, но имам и още доста да уча.
  Поздрави, Севдалина
modelier-konstruktor na damsko i mujko obleklo tursi rabota v Sofia,poradi promiana na mestojitelstvoto

vale_dama

Ще пратя нещо на Email ти.Може и да го имаш щом имаш учебник . Ще обясня допълнително.

danielka

здравейте на всички
искам да попитам някой знае ли от къде мога да си закупя или намеря кройки за белио и бодита.
Благодаря Ви предварително

elena_manolowa

#19
24 септември , 2009, 09:39:07 Last Edit: 26 септември , 2009, 20:49:32 by krassyo
Здравейте,
виждам че отдавна никoй не е влизал в тази тема,но аз в момента ще почвам работа на Lectra Modaris и Diamino  а съм работила само на v3.1 под linux и ми е малко трудно защото беше преди 2,5години а и тогфава имах само един учебник на френски та ми беше много трудно.
Ако някои има pdf файл за Modaris моля изпратете ми го.
Поздрави от мен.

Go Up