20 април , 2024, 13:18:38

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


За некоректните работодатели

Started by pepi_1973, 27 юли , 2009, 17:09:45

« назад - напред »
Go Down

pepi_1973

27 юли , 2009, 17:09:45 Last Edit: 27 юли , 2009, 17:16:02 by pepi_1973
Здравейте, до скоро бях моделиерка на фирма NINKA, моля на всички които разглеждат тази обява /тъй като е постоянна/ да внимава. Шевката е такава изтеричка че никой не се задаржа там. Фирма UNIFORMA също е нейна й се работи за двете фирми, а има и опасност да не си вземите заплатата. Сега съм в процес на търсене на работа, но се объщам към всички които търсят работа да внимават с тази фирма.

sleazystudio

Ми като съобщаваш тази информация сложи си мейла за достоверност ---то всеки може да плюва за щяло и нещяло.В крайна сметка има Инспекция на труда и тн.


pepi_1973

 Не плювам никой, а предупреждавам да се внимава. Знам си правата и то добре, но ако мога да предпазя някого добре. ако всички съобщаваха за некоректните фирми щеше да е по добре, не мишлиш ли.

Бончо


Здравейте, до скоро бях моделиерка на фирма NINKA, моля на всички които разглеждат тази обява /тъй като е постоянна/ да внимава. Шевката е такава изтеричка че никой не се задаржа там. Фирма UNIFORMA също е нейна й се работи за двете фирми, а има и опасност да не си вземите заплатата. Сега съм в процес на търсене на работа, но се объщам към всички които търсят работа да внимават с тази фирма.


Не защитавам тези фирми, ама като ти гледам правописа, все си мисля, че ти трябва да им плащаш, че са те взели!  ;D

pepi_1973

Имаш право, но мисля че за чуждинка се справям сравнително добре :)

polina

 Бончо  , защо не четеш какво пише жената я се заяждаш ? Много добре  е постъпила като е написала имената на фирмите ,така трябва да се постъпва с некоректни  работодатели! Никой не е застрахован  за утрешния си ден!   ...../незнам  колко  ще тие от полза един емейл!? :-/  Масова практика която се превърна в уж бизнес ,кадри  като моделиери и дизайнери да се наемат  с некоректна уговорка   ,след свършване на работа се намира повод за отстраняването им по доста некоректен ,не етичен начин.....! Ако на това му се вика бизнес?! Скоро ще работим в шивашкия бранш за по  0,50 стотинки на изделие   заради такива работодатели ,които искат да спечелят на бързичко. Да не забравяме ,че има поръчители ,които добре ни наблюдават как работим  и вече знаят каква цена за труд да ни предложат......

Go Up