19 април , 2024, 23:05:05

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


рошавата гарга -ужас

Started by jujijuji, 29 май , 2009, 10:05:36

« назад - напред »
Go Down

jujijuji

Купих си рокля от "ИЗВЕСТНИЯТ" БУТИК В СОФИЯ РОШАВАТА ГАРГА,която предложиха да ми стеснят.Тяхната "моделиерка",както те наричат шивачката си ми съсипа роклята.Беше закърпила някакви неща на ръка върху основния плат и отпред се виждаха,подгъва отпред 5см по-къс,а отзад 7см се влачи.Отношението им беше ужасно,сигурно,защото не са ме давали по телевизията и не съм известна."Моделиерката" постоянно беше като кисела краставица и ми съобщи,че аз съм нещо крива и за това изглеждал подгъва крив, но иначе бил прав.Аз пък по-случайност съм учила 5 години за моделиер-технолог и то не в БГ и различавам две леви ръце от далече.Постоянно шивачката и някакво момиченце от бутика коментираха Албена Александрова негативно пред мен-една типична черта на магазин от женския пазар.В едно магазинче в Младост ми обърнаха повече внимание и бяха по-любезни.Пародията на българската мода-повярвали си селски флъорци.

sIsIt0

ужасссс !!! това само в бг може да се случи!!! да ти се подиграват с парите, вместо да ти благодарят!!!това говори мн лошо за тях. нещо нормално е да има дефект независимо какъв но да ти викат че си крив и някви такива си е просто ужасно!в бг никой не обича да си признава грешките  :( :(

ти какво направи с роклята ?  ??? ???


Go Up