Нови придобивки!

Started by fAsHiOn_DivA, 08 април , 2009, 17:48:08

« назад - напред »
Go Down

fAsHiOn_DivA

Тук можете да показвате свои дрехи,които сте си купили наскоро!Надявам се темата да ви хареса. ;)

petursaev

Явно никой нищо не си е купувал наскоро :P

llili_kole

#2
08 юли , 2009, 13:30:48 Last Edit: 08 юли , 2009, 13:32:35 by llili_kole
хахах, точно мислех, къде да се изфукам:) и да споделя моя леко задръстен проблем!
Исках да се информирам, дали аз само съм назаднала или се наблюдава тенденция, че хората много не са склонни да пазаруват онлайн.

Преди месец се зарових в един сайт, всичко там ми харесваше и .... доста време се чудех дали да поръчам. Накрая поръчах избрах си метод на плащане при доставка. Доставиха ми една блузка, мерих я, стана ми, хареса ми и тогава платих.

Все повече срещам онлайн магазини и се чудех..., то това не е като да си купиш книга, дреха си е! Дали още българите не сме дораснали за този вид шопинг?!

:)) Макар, че на мен взе да ми харесва и до края на деня днес очаквам една бомбонска рокля, да видим този път дали ще остана доволна.


бонбонска рокличка:)

svetlinaisthebest

#3
10 юни , 2010, 10:48:59 Last Edit: 16 юни , 2010, 13:39:36 by svetlinaisthebest
Здравей те
Проблема на българите е, че ги е страх от новите неща и малко хора се престрашават да си
купят нещо онлайн. Но това ще се промени, защото все повече и повече навлиза този начин на пазаруване в България.

Аз отдавна практикувам  такъв начин на пазаруване и съм много доволна от покупките си.
Скоро открих един магазин за дрехи онлайн SpiralFashion.com. От тук си поръчах една много хубава официална рокля и не беше скъпа. Ето я и нея:



На мен ми харесва да пазарувам от итернет магазини и ще продължавам да го практикувам.
Но това не значи, че замества шопинг терапията и разходките на вън. :)

Go Up