28 март , 2024, 19:47:30

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


какво мислите за Модна Къща ДАРИНА

Started by malko_biju_24karata, 29 март , 2009, 17:18:16

« назад - напред »
Go Down

malko_biju_24karata

Zdraveite bih iskala da razbera kakvo mislite za modna kashta DARINA? Namirat se v Asenovgrad i si haresah roklq pri tqh no bih iskala da 4uq vse pak nqkakvo mnenie. Ina4e roklite im sa mnogo ispipani i imat rokli za razli4en vkus strahotni sa, eto vi i tqhna reklama www.darina.v-asenovgrad.info. Mnogo 6te sam vi blagodarna ako 4uq nqkakvo mnenie za tqh!

Alpha

Всъщност не става съвсем ясно дали питате или рекламирате?!

Още ли минават тези зле скроени номера?


e-mail:vip_darina@abv.bg
et_dar_ina@abv.bg
skype:et_darina_asenovgrad
malko_biju_24karata


less is more

malko_biju_24karata

To4no taka tova e nqkakav vid reklama! Slujitel sam v tazi firma i naistina iskah da 4uq nakakvo mnenie  bez horata da znaq 4e rabotq tam poneje kakto sama razbira6, nqma da ima moje bi otricatelni mneniq a samo polojitelni a tova za nas e mnogo vajno za da varvi firmata nagore i napred. Nali taka? Prava li sam? Mnogo se izvinqvam 4e se polu4ava taka, no naistina iskam da 4uvam iskrnni mneniq a ne samo uvacii, vse pak vseki znae 4e ne vsi4ki hora sa ednakvi kakto i vkusovete im! Mnogo 6te se radvam da me razberete i naistina da 4uvam mneniq i to iskreni. BLAGODARQ VI PREDVARITELNO!!!  :)

Alpha

На мен ми се зави свят от сатени, тафти, розови дипли,
поп фолк кройки... Снимките и начина по който представяте
и рекламирате облеклата си, са меко казано абсурдни.
2009 сме все пак, а и начините човек да си "свери часовника"
са много.

Това е моето искрено мнение относно представените облекла,
така че не приемайте горе написаното като предпоставка за
безцелен спор.

Успех!
less is more

Go Up