28 март , 2024, 16:40:28

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Малко дизайн и малко изкуство

Started by pablo3, 24 април , 2009, 18:33:23

« назад - напред »
Go Down

pablo3

      Здравейте,
     Представям на вниманието на всички Ви, моите идеи и концепции в областта на дизайна и някои неща в сферата на изкуството. Предлагам да се запознаете с моята галерия - www.pavel3.deviantart.com/gallery/. Подготвям още интересни разботки, но съм малко предпазлив дали да ги излагам, защото много крадлив народ се е навъдил, който не уважава труда и авторско право, но няма как трябва да се рискува. Все пак трябва да ме оценявате Вие потребителите и евентуалните ми бъдещи клиенти :):):). Винаги ще има кой да те хареса и кой не, няма средно състояние. Непрестанно споделям и показвам идеите и творенията си и независимо от това дали са професионалисти, клиенти или обикновенни потребители, които просто гледат аз уважавам всяко едно мнение. Занимавам се с продуктов дизайн, скулптури, изработка на детайли, промишлени изделия, екстравагантни отливки на скулптирани модели, фигури, изделия и корпуси за мотоциклети, автомобилии или водни превозни средства, изделия по индивидулна поръчка и тематика - седалки, стъкломатови мебели, малки обекти и изделия, макети на превозни средства, скулптури , калъпи, отливки, аеродинамични части и изделия и т.н. Изработвам по собствен дизайн или по обсъден с клиента зададен обект, снимки, чертежи, скици, продукти и т.н. от дизайнерски моделин, екструдиран пенополистирол, фибран, стъкломат, стъклоплат, разпенено ПВЦ и още няколко производни на тези материали. Позволявам си да правя за клиента строго индивидуални неща, без повтаряне и готови калъпи. Правя изключения за серийно или масово производство в зависимост от изделието, продукта или обекта и разбира се дали е възможно бързо и гъвкаво производство, което да удовлетворява клиента. Договарям се индивидуално с клиенти и комуникирам винаги с всеки, които иска да обсъдим било то дизайн, тунинг, седалка, мебел, скулптура, прототип, концептуални разработки и т.н.  Надявам се да не Ви плаша с моя твърде ,,разнообразен асортимент от способности" и да не звучи прекалено нескромно, но мога да кажа, че се старая да се развивам в насоки малко познати или по-скоро непопулярни в Балгария -  моделиране, разработка на прототипи и изделия, продуктов дизайн и подобни неща, които се правят в специализирани студиа и ателиета.
   
      С Уважение:
      дизайнер Павел Влахов


уеб галерия:  www.pavel3.deviantart.com
skype:  pavence
тел.: 088 9 297598
Павел Влахов
гр.Пловдив
0889297598
http://www.solo-form.blogspot.com
e-mail: pavel_vlahov@abv.bg
skype: pavence

Go Up