Свалих 11 кг за един месец :)

Started by presta84, 02 февруари , 2009, 12:15:22

« назад - напред »
Go Down

presta84

Чета сайта, и много ми допада. Преди мразех да влизам тук, защото си бях леко казано дебела и имах комплекси на тема тяло :(  Сега ще ви разкажа какво стана при мене. Бях 71 кг и висока 170 см. Правех опити да отслабна и каквото излезеше по телевизията си го купувах. Пих Витаголд, пих калорекс, пих кла ли какво беше, пих зелен чай, гладувах, ходех да тичам. И ефект почти никакъв. Свалям кило две и после пак си ги качвах. Един ден се бях на кафе с една приятелка, и дойде сестра й. Говорихме си за отслабване и кой какво е пробвал. И се оказа, че повечето сме ги пробвали и двете Smile) . Тя ми препоръча ЛиДа. Това са едни хапчета за отслабване, които подтискат апетита ти и не ти дават да си мислиш за храна. Дават много енергия и ти е бодро. Питах е от къде да си ги купя, и тя ми каза, че ги е купила от интернет. Купих си го от www.otslabni.free.bg . Надявам се да не прозвучи като реклама, но го споменавам, защото разбрах че има доста фалшификати на Лида, и ако някой иска да си го намери да не се прецака заради мен. Та, купих го от този сайт и ми престигна на 4 ден. Започнах да ги пия. Пият се сутрин на гладно 1 час преди хранене.
Отначало малко ми се виеше свят и ми беше напрегнато, но на третия ден всичко премина. Ако искайте ми вярвайте, но на пъврата седмица 4 кг свалих. Видимо се смалих. А по принцип аз съм по едра и много си пролича. До края на месеца свалените кила станаха 11 кг. След това стомаха ли ми се сви, или незная какво ми стана, но започнах да се наявам с по малко. И сега сама се ограничавам. Когато усетя, че съм сита спирам да ям и си пазя килограмите.
Смених си гардероба, и сега като си сложа някоя моя блуза от преди година и изглеждам много смешно. Все едно съм с покривало за кола Smile
Ох, много се разписах. Ако някой от вас е ползвал, нека да сподели колко свали.

agi68

Здравей случайно попаднах в този сайт,тъй като  се ровя из интернет заради тези хапове Лида.Вчера 18.02.2009г.ги поръчах от www.otslabni.free.bg ,но все още нямам потвърждение по телефона за поръчката ми,и нещо почнах да се съмнявам но ще видя какво ще стане.Извинявай много би ли си оставила emaila,зада мога да ти пиша какво става с мен(по точно с моето тегло)

E_Viki

Здравейте, от днес и аз започнах лидата ще се радвам ако има някой с който да споделям
:)

litsa

Аз пък отслабнах с ЗАХИР! Не съм пробвала други продукти и не мисля да пробвам. В ЗАХИР има много качествени неща който наистина действат-прочетох всичко в интернет за отделните съставки. С една опаковка отслабнах 6 кг. (за 20 дни). Мисля че за себе си разбрах кое е най-добре! Моя приятелка започна да го пие на скоро и сега ще очакваме резултатите. Хубавото е, че една от съставките му намалява желанието за сладки продукти. А целулитът които имах вече почти не се забелязва. Но съм решила от другата седмица да започвам да посещавам и ФИТБОЛ аеробика или фитнес!  ;)

petursaev

И сега за колко време ще си качите обратно свалените килограми?

diqna petrowa

Здравейте на всички! искам да отслабна. вече 10 дни почти гладувам,не ям хляб нито сладко и ефектът е 0 кг.омръзна ми . дали тази лида е хубава и наистина ли няма някакви отрицателни ефекти.моля помогнете ми със съвет

online-obuvki.com

най-добрият начин според мен е малко да се намали храна, но да се увеличи спорта, движението

Niko

Според мен най-лесния начин за сваляне на килограмите е да се спортува активно :)

pettia

Не се занимавайте с глупости, хапчетата само вредят. А видях, че е стара темата, но да си кажа, може и още някой да се е запалил по Лидата. Доказано е вече, че тя е само вредна.  ;) Спорт и контрол му е майката.

dool


Не се занимавайте с глупости, хапчетата само вредят. А видях, че е стара темата, но да си кажа, може и още някой да се е запалил по Лидата. Доказано е вече, че тя е само вредна.  ;) Спорт и контрол му е майката.


напълно съм съгласна с теб

venny3


Не се занимавайте с глупости, хапчетата само вредят. А видях, че е стара темата, но да си кажа, може и още някой да се е запалил по Лидата. Доказано е вече, че тя е само вредна.  ;) Спорт и контрол му е майката.


Абсолютно съм съгласна!
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.

zor0

Със спорта става всичко стегната и права фигура

wessy777

Хейй, аз пък свалих наскоро доста килца с едни нови хапченца. Казват се SlimWeight Pro и наистина ми помогнаха и плюс това без никакви странични ефекти, а и не съм си върнала обратно нито килограм ;) много добър продукт, определено :o

marit7

Мен малко ме е страх от тия хапчета!

antonitot

Аз използвам липовон. Много въм доволна!

Go Up