Търся БГ производители

Started by rennka, 19 септември , 2008, 14:00:45

« назад - напред »
Go Down

rennka

Здравейте,
Предстои ми отваряне на магазин в София и търся БГ производители на дамско и мъжко облекло.Интересувам се само от лимитирани серии!

Judy

 Здравейте!

Аз съм дизайнер и от този сезон започнах самостоятелна работа.Направих актуална колекция от трико,които мога да пратя на вашият и-мейл.Смятам да работя с до 3-4 магазина,отдалечени един от друг,на принципа на поръчки от моделите,които съм разработила.Имам богат асортимент от мостри от качествени платове и много цветове от които да изберете.


                                                                                                              Джуди

tailor

Здравейте,мога да ви предложа малки серии дамски облекла.Може да разгледате нашия сайт:www.dia.bg

muska

#3
27 ноември , 2008, 10:50:43 Last Edit: 29 септември , 2009, 07:26:58 by krassyo
Здравейте,
ако се интересувате мога да ви предложа единични бройки дамски чанти , които биха могли да бъдат добро допълнение към авторските лимитирани колекции.
При интерес от ваша страна, ще ви пратя снимки.
Dorsi@abv.bg

cvetomila

caramella-fashion.com

danielka

#5
14 декември , 2008, 13:16:23 Last Edit: 29 септември , 2009, 07:27:23 by krassyo
здравейте
аз мога да ви предложа българско дамско бельо, произведено във варна,  фирма Белла , тя е сравнително нова фирма при интерес може да ми пишете на bella_varna@abv.bg да ви изпратя снимки или мостри, бързо изпълнение на поръчката, работа с качествени платове и аксесоари
ще се радвам да ви бъда полезна

tomar30

Здравейте, може би вече сте решили стила и произвоителите коит да представяте, но все пак погледнете и моите неща. Аз правя уникално плетиво, което смятам че е подходящо ако търсите наистина лимитирани серии. Нито един от продуктите ми не се повтаря. Можете да видите част от тях на адрес: http://shop.bonboneta.net/ ако ви интересуват, пишете.
Поздрави Ваня

cvetomila

Оригиналният моден дизайн, прецизната точност на кройките, съчетани с перфектно качество на изработка на изделията бързо отреди завидна позиция в предпочитанията и вкусовете на имащите усет към модата българки. Внимателно подбирани от екип специалисти са и материите, с които фирмата работи, за да бъдат дрехите ни още по - приятни и удобни за носене.
Всичко това предопределя и целта, която е набелязана от модната къща, а именно носейки наша дреха да се чувстваш още по - уверена и още по - желана, защото ти го заслужаваш.

www.caramella-fashion.com

fragola

#8
06 януари , 2009, 10:07:53 Last Edit: 29 септември , 2009, 07:28:01 by krassyo
здравейте!
аз съм производител.изработвам кратки серии и зареждам само 3 магазина във българия.изделята са на ето тези цени:дамски rizi-13-15lv. полите също са на тази цена панталони те са na15-17лв.В зависимост от модела и плата.ако желаете може да се свържете с мен на тел:0887522046 Гарвалова.

petia75

 8)Здравей те!Ние е сме модна къща с 20 годишен опит в областта на бутиковата дамска мода.Мотото на фирмата ни е да предлагаме на клиенти те ни различни модели в кратки серии.Изработва ме и облекла по индивидуални мерки на клиента.В ателието ни се изработват сватбено,абитуриентско и официално облекло/костюми за най-близките на сватбата/,а също и делови костюми.Клиенти на фирмата ни са много съдии,адвокатки,общински съветнички и мн.други редовни клиенти.Ако проявите интерес,моля обадете се на тел.032/624518,0889192743,0884520107.Допълнително можем да ви изпратим снимки на имейла.

asinka

Здравейте!!!!Хайде и аз да се наредя на опашката!!!! ;DИзработвам всякакви дамски и детски дрехи.Може и по снимки.Работя в момента за два магазина но дрехите са много различни илимитирани серии.Почти не се повтарят.При интерес изпращам снимки.

mrenka

#11
24 април , 2009, 20:08:18 Last Edit: 28 април , 2009, 09:44:05 by mrenka
Аз бих могла да ви предложа това..Много готини неща,раздвижени и харесващи се спортно елегантни дрехи..Изцяло български продукт.
Доставката се извършва чрез куриер до всяка точка на страната в рамките на 24 часа след направена поръчка...


http://vivelfashion.com/

VIVEL FASHION е динамично развиваща се фирма,стремяща се да предлага най-новите тенденции, представени по световните модни подиуми.
Интерес към нашата продукция проявят дами от 15 до 45 годишна възраст.
Основен стремеж на фирмата е предлагането на модни облекла с високо качество и на добри цени.

За контакти за гр.София и страната за търговци на едро:
Лице за контакт-отдел продажби: Ренета Велева
тел:+359 899 966 373 / +359 885 843 344
Е-mail:velevareneta@gmail.com

egoist

Здравейте и от мен!
Аз имам магазин в Гърция за дамско и мъжко ежедневно-спортно облекло и дънки.
Работя с гръцки производители, но бих искала да намеря бг производители, които имат интерес да продават в Гърция.
Моля за подходящи оферти!

emodp

#13
28 септември , 2009, 14:05:12 Last Edit: 29 септември , 2009, 07:28:21 by krassyo
здравейте на всички  мога да ви предложа нашата колекция ако някои има интерес моля да се свърже снас  0896703400 или емеил emodppp@abv.bg

krassyo

Когато някой предлага модна колекция - е добре тя да се "види" а не да се чуе по GSM-а.
Като едно добро начало бих препоръчал скромен уеб сайт и много снимки.

Go Up