19 април , 2024, 20:25:58

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Бутик "Рови-рови"

Started by Stella, 05 септември , 2008, 20:15:31

« назад - напред »
Go Down

Stella

Това лято минавайки през Варна се натъкнах на интересен надпис на магазин (намиращ се съвсем близо до Мол Варна):

Бутик "Рови-рови" дрехи на килограм. Всеки обича да надценява себе си и да изтъква своето, но да сложиш думата бутик до дрехи на килограм ..... ?? Аз лично в такъв магазин няма да стъпя каквото и да пише, но може би има хора, които се блазнят от идеята да си "поровят" на воля и да се сдобият с нещо "бутиково" за 5 лв. Дали е възможно  :o  ???

PI

оу, да за 0.8 лв. имам парцалки  :o

Felix



Неведоми са пътищата на стоката. Може да е от фалирал продавач, от залежала стока, крадена, конфискувана, заложена, рекламация, свръхпроизведена,... Понякога и втора употреба.

Аз лично често влизам в магазинчета, за които знам, че продават свръх произведена стока от ишлеме или такава с леки производствени дефекти. Не ме притеснява дефекта, когато той е честно обявен. Всеки сам си решава дали и къде да носи дадена дреха.

Не бих влезнал в магазин със име ,,Рови - рови". Издава неприятно отношение на собствениците към клиентите.  >:(


PI

 :) Фели как мислиш за бутик "Боди - Боди"  :)

daniva

Чесно казано , обожавам да посещавам магазини за употребявани дрехи .
От там могат да се черпят безкрайно идеи , защото се намират и невероятно красиви дрехи.
Дори да ни си купя нищо просто се преизпълвам  с впечатления .
А и всяка седмица НОВА КОЛЕКЦИЯ къде може да видиш подобно нещо ..... ;)

Go Up