29 март , 2024, 02:23:54

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


модна къща " Миро"

Started by Coco, 14 август , 2008, 00:07:20

« назад - напред »
Go Down

Coco

14 август , 2008, 00:07:20 Last Edit: 27 август , 2008, 18:39:27 by Coco
Моите уважения.

blankabianka

За въпросната модна къща искам да кажа мноого неща и то не съвсем ласкави!На линка който е пуснала Сосо има една снимка с модели на "модна къща Миро"и там има една рокля в бяло и черно-тази рокля е ОТКРАДНАТА от Miss sixty изпиратствана е до последния детайл!А и те не са модна къща защото колекциите им не са цялостни като колекции,ами са просто отделни модели откопирани от интернет даже знам от кой сайт ги копират.Засрамете се "Миро"Засрамете се!!!

blankabianka


blankabianka

Също твърдя че тази "модна къща"наистина краде моделите си ,понеже познавам човек който е работил преди при тях и ми е казвал доста подробности.Незнам Сосо ти къде работиш и каква е длъжността ти ,но много от нашите модни къщи нямат назначен на длъжност дизайнер.повечето,да не кажа 90% имат някой много добър конструктор който върши черната работа-да направи точно кпие на модела който е харесала шевката или шева на дадената модна къща.Имам щастието да пътувам в чужбина и да виждам как стават нещата там.Тук сме на светлинни години от правенето на мода!

krassyo

Възможно ли е да са купили модела (правата) или да са платили лиценз ?

blankabianka

 :D Малко ме съмнява да са купили правата за модела ;)А това за клюката и интригата мисля Коко ,че лекинко не си права,понеже това е така.но както и да е.Темата е друга и си права за дома на модата.Но тук сме на светлинни години изостанали,тук няма кой да преподава мода.Няма!Но това си е моето мнение и аз ще си го отстоявам докрайА също така Коко колкото и ника да смениш :Dстилът ти на писане не се променя ;)И ако теб те няма да пускаш теми в този форум-той ще изчезне напълно!Много хора се оттеглиха от форума.А също и МИРО са пловдивска модна къща и наистина правят копи и пейст на моделите.Навремето сеопитваха да правят така.да изпращат моделиер да специализира във Франция и после да се върне при тях като те поемат специализацията,но вече има интернет!А и жената на Миро тя се занимава с фирмата -тя не е дизайнер.А самия миро който се пише за дизайнер на фирмата  се представя и като адвокат.А сега кажи ми кое им е модното на тия. ;)НЕ искам тона ми да се приме като груб ;) ;)все пак дискутираме

blankabianka

Добре коментираме-АЗ КАЗВАМ ЧЕ СА МНОГО ЗЛЕ ЗАЩОТО НЯМАТ СОБСТВЕН СТИЛ И ЛИНИЯ!!!Е ТОВА Е МОЯ КОМЕНТ!и ДА ТИ КАЖА МАЙ САМО ТИ ЩЕ СИ ОСТАНЕШ ДА СИ ПИШЕШ В ТОЗИ ФОРУМ!иЗЛЕЗ НАВЪН(ИЗВЪН БГ) И ВИЖ ХОРАТА КАКВО ПРАВЯТ,СВЕРИ СИ ЧАСОВНИКА !АЗ ИМАМ КЪСМЕТА ДА ГО СВЕРЯВАМ ЧЕСТО!ПОЖЕЛАВАМ ГО НА ВСЕКИ!
ТА ТОГАВА СЕДНИ ДА ПИШЕШ КОМЕНТАРИ ЗА МОДНИТЕ КЪЩИ У НАС!ВЕЧЕ МИ ПИСНА ЧЕСТНО КАЗАНО ОТ ТВОИТЕ СЛОВОИЗЛИЯНИЯ!ЗАЩОТО МОДАТА ДАРЛИНГ Е И БИЗНЕС!!!И ТО ГОЛЯМ БИЗНЕСС!Но това не значи че трябва да крадем чужд труд!Седни и се порови да видиш колко наши дизайнери работят навън и ти дори не си им чувала имената!Ще ти изброя малко ако пожелаеш.Българка прави част от обувките на "ЖИВАНШИ"коментирай това а не смешници като ГАЛИНЕЛ И МИРО И ДАФНЕ И ОЩЕ ДРИУГИ ТАКИВА.НЕ ЗНАМ ЗАЩО СЕ МИСЛИШ ЗА МНОГО НАЧЕТЕНА!СИГУРНА СЪМ ЧЕ НЕ ПРАВИШ РАЗЛИКА МЕЖДУ "D&G" и "DOLCE &GABBANA"
Сбогом от мен!!!

blankabianka

Ина Аса -говори ли ти нещо-тя е българското име в Живанши."Гардероб" са по-известни в Австрия отколкото у нас.Ники Сардъмов също е по-известен навън отколкото тук."Mystic Bulgaria"също са по-известни в Англия отколкото ти знаеш."Тotally erected"Също са по-известни навън отколкоти ти знаешлMigel- е един млад бг дизайнер в Испания!Николай Пачев също е едно известно бг име навън!Ти дори не си чувала за тези хора.Излез в чужбина за да си отвориш очичките.Ти си просто една злобна змийка ;D и за твое сведение аз уча в Лондон в най-престижния колеж за мода Специалност Media Arts и ти само можеш да се седиш тук и да си фантазираш че мноого разбираш от изкуството Мода!!!Китай не е критерий за мода.просто се примири с факта че ще си останеш в производството!!!Новата колекция на "D&G" e уникална-в каре е!даже си закупих едно рокле за сумичката от 350 паунда!Колекцията е вече в магазините!Аз си я купих от  Selfridges&Co от London.Дано да можеш някой ден и ти да си купиш нещичко от този магазин! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D И поработи върху Егото си!Много си гоцентрична.ти не си центъра на вселената.АЗ си заминавам и когато се върна пак ще вляза да погледам дали още си списваш разни темички и сама си отговоряш на тях!?Успех ти пожелавам А ако дойдеш към Лондон ми пиши може и да те поразкарам тук там!

anton-30

blankabianka moje li da popitam neshto ?.........na  e-mail??

Stella

Mystic Bulgaria са започнали да се популяризират и в България http://news.fashion.bg/article/1435/15/mystic_bulgaria_at_margin_london.php

А ето нещо интересно за кражбите в модата http://www.fashion-lifestyle.net/scandals_broi14

Go Up