28 март , 2024, 16:02:59

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Моята история

Started by casandra, 15 юни , 2009, 12:25:02

« назад - напред »
Go Down

casandra

Зори, поздрави, щом ти харесва значи всичко е въпрос на време и умерен зор  :D .

Silvi81

Здравей Casandra би ли ме свързала с твоята учителка-шивачка ще ти бъда много благодарна.Аз съм на 28 и от 7-8 години се опитвам да си намеря къде да се усъвършенствам.Иначе и аз като теб и Zori имам идей за собствен бизнес даже си купих професионални машини. Можеш да се свържеш с мен на djadi@abv.bg  или тук  тел.0895612850

                                                                 Благодаря предварително поздрави Силвия

casandra

Здравей, Силви. Много се радвам, че освежи темата ми  ::)  и че се засичаме хора с общи идеи. Оставям на лично съобщение контакт на учителката. Поздрави.

silvia

Здравейте,
ще бъде интересно да пуснете снимки на вашите модели.
-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

casandra

#19
01 февруари , 2010, 15:26:48 Last Edit: 01 февруари , 2010, 15:30:28 by casandra
Здравейте, Силвия, с удоволствие ще го направя. Краят на моите уроци наближава и тогава по правило трябва да представя определен брой завършени модели. Това ще се случи около март месец.

garnet2k

#20
31 март , 2010, 11:57:52 Last Edit: 07 април , 2010, 13:26:21 by krassyo
! Защо реших това? - имам малки средства и немалко желание да опитам нещо в това поприще. Бих искала да правя дизайн на дрехи, колкото и през вежди да ме гледат хората, на които съм споделила. Доста си вярвам, че имам вкус и немалко идеи; горе-долу се ориентирам и какво липсва на пазара в момента. Във форума чета, че никак не е лесно да правиш дрехи или да прокарваш собствена марка. Напълно съзнавам и това, че пазарните ниши за каквато и да е дейност са заети отдавна и кой каквото направил - направил до около 2000 година. Съзнавам и липсата си на опит и представа от занаята. Смятате ли, че е толкова невъзможно да се печелят пари, ако сега на тези години започвам тепърва да се уча?  

Go Up