28 март , 2024, 18:28:07

News:

Забавлявайте се с Lady Popular - безплатна онлайн игра за супер момичета
https://beauty.fashion.bg/article/5932/30/Lady-Popular-bezplatna-online-igra-za-momicheta


Мнения за форума

Started by Храбрия шивач, 06 февруари , 2008, 20:35:25

« назад - напред »
Go Down

Храбрия шивач

Очаквах да видя нещо интересно ама...нейсе!
Като човек занимаващ се с графичен дизайн очаквах доста повече.
Ама то и какво ли да се очаква от форум в който админа се почесва някъде вместо да си върши работата.
Така че моето мнение: Дизайнът Ви неструва, колкото и да сте платили за него....много е!

krassyo

Както е написано на https://www.fashion.bg/forum/ 
"...на нов адрес https://forum.fashion.bg.  Pаботата по форума още продължава. ....."
Работата на админа обикновено не се свързва с работата на дизайнера.
Ако имаш желание можеш да направиш дизайна на форума и ако е добър може да го ползваме.

Храбрия шивач

С голямо удоволствие! Ама работата няма да е безвъзмездна.
Ако предложението е сериозно съм готов да откликна.
Между другото имате страшно много пропуски като функционалност!

Храбрия шивач

А относно вършенето на работата...
НЕ съм визирал admin_a  да прави дизайн! Ставаше въпрос да наблюдава как се спазват паравилата.....писане на "шльокавица", реклама, от тъпи по-тъпи обяви, теми където не им е мястото....
Такава работа имах предвид!

krassyo

Лека полека форума ще се прочисти и правилата ще се спазват.
Неможе всичко да стане изведнъж.
Нека да се изчисти дизайна и хората да поработят с форума и да свикнат с интерфейса.

Храбрия шивач

Ха-ха....
Това ми хареса!!!! Постепенно правилата ще започнат да се спазват.....ха-ха
Той форума е добро олицетворене за това, да не споменавам че сравнително компетентните хора се оттеглиха след една случка през лятото, и в момента всичко прилича на панайджирска сергия.
Не, драги правилата се спазват от самото начало

blankabianka

съгласна съм с Храбрия шивач,че администратора не си глада работата! ???това е форум за мода-тук би следвало да се разисквата теми свързани с модата а не обяви за кой какво продава -от гащо до анцузи-това все пак не е битак нали!аз лично ,а и доста хора с коти говоря са на мнение ,че този форум е една пародия .ЗА НИЩО НЕ СТАВА!ЗАМИСЛЕТЕ СЕ НАД ТОВА!ПОНЕЖЕ ИМАТЕ ПРЕТЕНЦИИ ДА СТЕ БЛГАРСКИЯТ МОДЕН ОРТАЛ А ВМЕСТО ТМИ СЕ ОБСЪЖДАТ КЪДЕ И КОЙ ПРОДАВА ПО-ЕВТИНИ ГАЩИ!ОТВРАТ!

Nevena

Според мене е задължително да има обяви, форума си е наред. Обаче не е виновен само админа или дизайнера, че е скучен. И модата не е само рисуване на дрешки. Модата е изкуство и бизнес. Относно случката за миналото лято или там специалното лято, в което двама от най-активните участници напуснаха форума е ясна, лошото е че, хора които са доста добри професионалисти и наистина може да се научиш от тях само от написаното вече не пишат. Защо ли, пак така се получи? ........ ще помоля админ да не ми отговаря.

r3ady

обяви мисля че има във форума

tralalu

обяви ще е хубаво да има , защото всички имаме дрехи който не ни харесват и не искаме да носим и може да ги пускаме за продажба или подарявам

Go Up