28 март , 2024, 12:12:11

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Искам да сам фотомодел

Started by Рослана, 16 октомври , 2007, 15:07:02

« назад - напред »
Go Down

Рослана

Аз и още едно момиче искаме да станем фотомодели.Искаме да се занимаваме с това професионално.Пишете ни!! :)



Съобщението беше редактирано (10-16-07 16:07)

valsstar

Поздрави,
Валери Ангелов.

JuLiTo0o

Ami az i edna moq priqtelka sme ot shumen i iskame da se probvame da stanem fotomodeli .Mn hora sa ni kazvali 4e sme dosta fotogini4ni i trqbva da se probvame.mn iskame da opitame. plss nqkoi da ni dade nqkakaf sait na koito da pratim snimki :S:S:S:S

Rafi

iskam mn mn da sam fotomodel ;]

iskam da bada model mnogo ama mnogo tva mi e me4tata :}

neferian

Здравейте казвам се георги на 19 години от град Сливен.
Искам да се бъда фотомодел и да се занимавам професионално.
Висок сам 178см., 63 кг , Очи- сини , Коса - тъмно кестенява чуплива средно дълга.
Можете да се свържете с мен на Емайл: Valentinov@mail.bg

Mimsq

Здравейте. Казвам се Мария от Добрич. Искам да се занимавам професионално с това да бъда фотомодел.Приятелите ми са ми казвали че сам фотогенична и трябва да се запиша в някоя агенция.Може ли да ми помогнете :) Благодаря за вниманието Емайла ми е: mimsqnci@abv.bg


vip_baby

Здравейте. Аз съм Анелия, от град Добрич . Много често мои приятели ми казват, че имам потенциал за манекенка и фотомодел, а и аз самата много искам да се занимавам професионално с това. Ако можете да ми помогнете ще съм изключително благодарна. Благодаря за отделенето време и внимание . Емейла ми е: aneliq_2006@abv.bg   :)

Angel_Face

Абе то и аз искам,ама съм малко ниска-165 само

Petya-model

Zdravei,Az sum model v Somo models i sa mnogo gotini .Za  test snimki ne iskat modela da pla6ta a te pokrivat tezi razxodi  i za po malko ot 6 meseca zaminax da rabotia v Milano.Poviarvai mi te sa nai-dobrite, a i ne te karat da pla6ta6.
Tova e sita im ako iska6 se svurji s tiax ,
www.sonomodels.net

werew

Бих желал да се пробвам като модел.За сега нямам опит.Момче съм на 16г,175см и 63кг.
Ето и снимки http://sofianci.com/werew
Пишете на skype:niky013

silvia

Здравейте,
по принцип е трудно да си само фотомодел, ако не си и манекен. Т.е. не може само да се снимаш, трябва да участваш и в модни ревюта и други събития. А за да станеш популярен е добре да спечелиш някой конкурс. Който желае може да се запише на http://mis-sirena.fashion.bg (само за девойки от 18 до 26 години).
-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

susana

Здравей те :)
Аз съм на 21 години и от малка ми беше мечта да се занимажам с мода.
Така казано звучи много общо казано но ще разберете как в момента наитина се занимавам с мода ;)
Когато бях малка си мечтаех да съм манекенка да ходя  по ревиюта по конкурси и да ги печеля.. в 4ти клас дойде една какичка и каза че ще провежда курсове за манекени в училището ни Родителите ми да ми угодят ме записаха. Накрая имахме кастинг и някои продължиха работа с какичката, но мен ме беше срам и се отказах, а и бях ниска в момента съм 160-162 (различно) :D  и се затворих в черупката си и се отказах от детската си мечта която и до момента ми е може би мечтата която искам да постигна :) Занимавам се с филмови и рекламни продуктсии от близо 6 години и просто нямах време за друго и учех.... Миналата година успях да намеря малко време да се опитам да изкача някое стъпало от сталбата за усъществяването на детската си мечта.... снимах за списание FHM, имах още 2 фотосесии преди това с фотографи за тяхни ангажименти..... след което имах малко застой защото работих по един филм и септември месец 2007ма година ми се отвори възможността да отида на моден конкурс на който имаше и пониски момичета и можех и аз да опитам.... Е от конкурса си тръгнах със една лента на спонсор + 5дневна почивка и титла Мис СПА Туризъм и станах рекламно лице на СПА център АНЕЛ София и Созопол :) след което с фотографа ми направихме СПА фотосесия във Варна... Тази година също имах желание да участвам в още 3 конкурса но така се стекоха обстоятелствата че само на един ще отида - Мис България Туризъм и ще се боря да си защита и тази година титлата :)

колкото до това как да успеете да постигнете това че искате да станете фотомодели - гонете мечтата си и ще успеете ;) винаги ако имате нужда от помощ може да се обърнете към мен и с каквото мога ще помогна - susana@abv.bg

На пално съм съгласна сас silvia ;)
и със Petya-model 
и поскоро без да искам да обидя или засегна някои но моето мнение тъйкато имам възможността покрай снимките на филми да работя и със чужди агенции и знам как работят те.... чуждите агенции не искат  заплащане за  пробната сесия (която се прави с началото) и ти намират ангажименти много бързо :) друг е стила на работа сравнение с българските ;) но има и много добри български агенции който не гледат само да направят някой конкурс за да лапнат пари.... ;)
Освен като модел и се пробвам по конкурси и си гоня мечтата защото съм решила да мина през няколко по малки конкурса и после на 2-3 по големи и да приклиуча и да се посветя на семеиния бизнес който е за производство на дрехи, в който помагам от малка ( измислях модели ) сега от 2 години малко по малко навлизам във целия бизнес ;)

interstilist

#12
05 октомври , 2008, 08:40:53 Last Edit: 07 октомври , 2008, 08:26:03 by interstilist
Ако все още искате дами да станете фотомодели има два варианта; Единиа е да се регистрирате към някоя модна агенциа и те да ви предоставят договори за реклами. Като ви дават само 50% от заработеното. Другиат вариант е сами да търсите поле за изява. Какво ще ре4е това? Има много итернет портали за модели. Кадето можете да ка4ите ваши снимки и сами да о4аствате в кастенги за реклама, и сами да определяте колко да ви платят за у4астие. Това е една от многото портали за модели
http://www.inter-stilist.com/stepbystep/  От тук на татък зависи изцяло само от вас колко ще полу4ите за у4астие. Цената варира от 50€  до 10 000€. За пове4е информациа на този Е-mail fotomodell@inter-stilist.com Moже и на Bg да зададете вашите въпроси. http://inter-stilist.com/

ivetu95

Emi az sam ot Ruse,na 13 godini sam.Kazvam se Ivelina.Iskam da se probvam za foto model,mnogo hora mi kazvat 4e sam fotogeni4na i iskam da se probvam.Az predi 8 godini bqx foto model,no nepomnq poradi kakva pri4ina se otkazax.
Skaipa mi e ludi4ku95

Dignity

Molq iskam nqkoi da mi pomogne na 15 sam i iskam da stana model oba4e predi tri meseca doidoh da jiveq v Severna Irlandiq i tursq non-stop agencii oba4e ne6to nemoga da namerq,koito znae ne6to neka mi pomogne.Pi6ete mi i na anton_petrov16@abv.bg

Go Up