28 март , 2024, 22:51:43

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Rabota kato foto model

Started by maniaka, 18 август , 2007, 14:57:49

« назад - напред »
Go Down

maniaka

Zdraveite vsichki!!
iskam az i oshte edno simpatichno momiche da rabotim kato foto modeli.
No neznaem kade da se obarnem nqmame si ni nai malka predstava ,iskame da se probvame zashtoto imame nqkakvi skriti talanti.
Iskame prosto da si opitame kasmeta .mojete da ni vidite tuka (http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=228324).
Ako nqkoi se zainteresuva pishete ni na posocheniq e-mail.


missmatch

След проведения кастинг за търсене на нови лица на MISS MATCH, модната ни къща реши да създаде и собствена агенция за модели MISS MATCH MODELS, която да обучи специално модели за представяне на наши колекции, ревюта и фотосесии. Агенцията стартира курсове за обучение на модели - мъже и жени, които може да са и без опит, като успешно завършилите ще получат удостоверение, а най-добрите от тях ще бъдат включвани в проектите на модната къща. Всички желаещи на възраст 15-28 г. могат да изпращат своите снимки и автобиографии на e-mail - info@miss-match.eu или да получат повече информация на тел.0888299900.
/курсовете ще се провеждат в гр.Пловдив/

Spasena

Здравейте! Много съм доволна от постижението си до момента ,а то е че съм ''рекламно лице на денонощен хранителен комплекс -гр. Пазарджик ''. Имам  си мой билборд .                                                                                                             Силно се надявам след като ви изпратя снимка от билборда, а също и нова актуална снимка ,ще ме потърсят доста хора и се надявам че ще попадна на човек на когото ще съм необходима т.е. ще си  бъдем взаимно полезни !
Желанието ми е да участвам в още много други реклами !!!                                                                                                               Очаквам вашите предложения !

Здравеите! Силно желая да споделя с вас моята гордост до момента ,а тя е че съм ''Рекламно лице на Денонощен хранителен комплекс -гр.Пазарджик ''. Имам си един голям билборд .

Spasena

Здравейте пак съм аз !Моля ви изпратете ми ваши предложения "ОЧАКВАМ ВИ"!Силно желая да бъда модел на "НЕЩО"или "РЕКЛАМНО ЛИЦЕ" ..........Благодаря ви за вниманието!!!!!!!!

Здравеите! Силно желая да споделя с вас моята гордост до момента ,а тя е че съм ''Рекламно лице на Денонощен хранителен комплекс -гр.Пазарджик ''. Имам си един голям билборд .

naca_85

zdravei te az sam Nataliq i si nqmam nikakva predstava kak moje da stana model.Az sam 1,73 santimetra visoka s kestenqva kosa,kafqvi o4i,50 kilograma.ISKAM MNOGO DA STANA MODEL ZA6TOTO TOVA MI E DETSKATA ME4TA.maniaka :

> Zdraveite vsichki!!
> iskam az i oshte edno simpatichno momiche da rabotim kato foto
> modeli.
> No neznaem kade da se obarnem nqmame si ni nai malka predstava
> ,iskame da se probvame zashtoto imame nqkakvi skriti talanti.
> Iskame prosto da si opitame kasmeta .mojete da ni vidite tuka
> (http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=228324).
> Ako nqkoi se zainteresuva pishete ni na posocheniq e-mail.
>


Go Up