29 март , 2024, 10:25:18

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


imam li nqkakav 6ans

Started by La^FiLlE, 28 юли , 2007, 23:29:26

« назад - напред »
Go Down

La^FiLlE

zdraveite .... iskam da vi popitam otnosno tova da se zanimavam s fotomodel ... na 15 godini sam .... smqtam 4e imam krasivo lice i obi4am da se snimam i za tova reshih da porazpitam ... 163 sm 51 kg 99 gradna obikolka ... spored vas imam li nqkakv 6ans neshto nqkade ...... shte sam blagodarna na vseki otgovoril

marieta

ako si pod 173 niama 6ans....a i 51 kg  za tvoia rast sa malko mnogo no ina4e rstat ti e problem....

La^FiLlE

e dobre do kolkoto znam modelite sa nad 173 a fotomodelite sa po niski .....

marieta

niama delenie na fotomodeli i manekenki.....pazarat ne samo u na sno i v 4ujbina e ve4e dosta svit taka 4e momi4etata koito praviat revuta snimat i fotosesii i izob6to za da se zanimava edno momi4e s moda kato model triabva da stava i za dvete.....ne iskam da zvu4a zlobno, no tova e istinata...ako ne mi viarva6 vij vav www.supermodels.nl ili www.imgmodels.com ili www.viva-paris.com ili www.womenmanagement.com

in4eto

iskam da popitam dali stavam za model i kak moga da stana.na 17 godini sum i sum 175cm. i 50kg.kakvo da napravq?

Go Up