20 април , 2024, 17:26:41

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Iskam da stana model...

Started by Magdalena, 10 ноември , 2003, 15:40:55

« назад - напред »
Go Down

missmatch

След проведения кастинг за търсене на нови лица на MISS MATCH, модната ни къща реши да създаде и собствена агенция за модели MISS MATCH MODELS, която да обучи специално модели за представяне на наши колекции, ревюта и фотосесии. Агенцията стартира курсове за обучение на модели - мъже и жени, които може да са и без опит, като успешно завършилите ще получат удостоверение, а най-добрите от тях ще бъдат включвани в проектите на модната къща. Всички желаещи на възраст 15-28 г. могат да изпращат своите снимки и автобиографии на e-mail - info@miss-match.eu или да получат повече информация на тел.0888299900.
/курсовете ще се провеждат в гр.Пловдив/

Ina_Rusinova

Като гледам тук много хора са останали с детските си мечти, не съм само аз. :)) Това поне ме успокоява :) Интересно ми е колко % от всички са направили нещо съществено, различно от това да пишат един през друг във един форум "Искам да стана модел". И аз искам, ама не става така:) Колкото и да съм хубава и колкото и хора да осеняват това, за съжаление в България нищо не си е на мястото :) Проблема не е само в модата, но да не излизам от темата.. Та.. Как този сайт може да помогне на хора, които наистина искат да постигнат нещо и може би повечето от тях имат тази възможност и тези данни.. Не знам до колко всички тези посочени имейли са на честни хора, които не са се регистрирали просто да събират снимки и ме е страх да пратя свои, за това и аз ще постъпя като всички останали и ще Ви помоля за помощ :)

Go Up