19 април , 2024, 05:56:44

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Въпрос за фотомодел

Started by мими, 01 ноември , 2004, 23:53:37

« назад - напред »
Go Down

marieta

a i o6te ne6to! karl lagerfeld vinagi kazva 4e drehite stoiat dobre na visoki momi4eta.....

Aleksandra

Iskam da popitam kakvi sa kriteriite za da stana fotomodel i kade vsushnost moga da se zapisha na kursove?Imali li znachenie vazrastta?:))))

Mario

Искам да попитам дали и в софиа има такава агенциа ? и как мога да испрата снимките ми ?

sladak

monita

лелееее...в софия има много агенции и всяка става за теб.разрови се в models.bg и си харесай.после ако ти потрябва нещо пиши ми e-mail.

ismail

zdraveite kazam se ismail i sam na 21 iskam da rabotq kato fotomodel no neznam koga ima predstoq6ti kastingi

симона

az se kazvam simona kolarova i sam ot grad veliko tarnovo!karala sam 6kola za manekeni i fotomodeli i mislq 4e se spravih dobre no nqkoi hora ne go otceniha!nadqvam se vie da badate po dobri i ako moje mi kajete kak da se svarja s vas!iskam da stana model!
незнам как да се подпи6а с клавиатърата!

Rafi

iskam mno da stana fotomodel tva mi e nai golqmata me4ta ama kvi sa dannite za fotomodel pomognete m :}

iskam da bada model mnogo ama mnogo tva mi e me4tata :}

Go Up