Rabota kato model

Started by Desislava, 23 януари , 2006, 13:20:35

« назад - напред »
Go Down

Desislava

Zdravei iskam da rabotq kato fotomodel no neznam kum koq agenciq neznam i za organizirani kastingi pomeje az sam ot Dobrich a tam mnogo rqdko se sluchva da ima kasting:(Predi se zanimavah s tova mnogo mi haresva imam opit chuvstvam se dobre pred fotoobektiva.nadqvam se da mi pomognete.Chal i priqtna rabota:)

Kamelia

Zdraveite, vsichki!
Za svoia iznenada otkrih info za predstoiasht konkurs.
Organizira se ot spisanie"Moden Book" i Natsionalnia savet po moda i dizain. Tova e FASHION RISE konkurs za mladi stilisti, dizaineri i modni talanti, chiito kraen srok za podavane na dokumenti e 31.01.2006. IMA I RAZDEL ZA MODELI! Poveche info moje da se poluchi na tel:032/620929 i 088/825 35 16, kakto i na e-mail:nsmd@abv.bg i bgbook@abv.bg.
Nadiavam se che sam bila polezna i niakoi ot vas shte se vazpolzvat da uchastvat.
Uspeh!!!

Margarita Petkova

Zdraveite!Iskam da sam foto model.Imam dogovor s Visages,no ne se obajdat po prostata prichina,che sam im otkazvala da si platia da stana na parvo niasto.

Ako Vi tiabvat momicheta az sam na 19 godini 176 85/60/90, ot Ruse.

Blagodaria Vi!

Vladimir Georgiev

Zdravei iskam da rabotq kato fotomodel no neznam kum koq agenciq ,neznam i za organizirani kastingiaz sam ot Varna. Ako moji da mi pomognite da mi  da se svarja s nqkoiq ot agenciite.

Dimana

ot sliven sam imam jelanie da se zanimavam s moda no neznam kam koi da se obarna na 18g.sam 172cm.52kg.izglejdam dobre kade i kak moga da vi izpratia snimki i kakvi molia pi6ete mi.
                                                S uvajenie i pozdravi:DIMANA

imam jelanie da stana model e znam 4e se iziskva pokrai tova i dosta trud no ambitciozna sam na 18g.52kg.172cm.izglejda6ta dosta dobre komunikativna s 4uvstvo za otgovornost .Mola vi pi6ete mi kakvo triabva da vi izpratia za da pogovorim.Dimana

Katerina

Zdrasti,

Ako iskash mojesh da uchstvash v kasting za modeli na modnoto spisnieto
Fuzion Fashion Magazine. Prati tvoi snimki na tozi e-mail: fuzion_model@mail.ru
 
Tova e online casting za nabirane na moideli za spisanieto.

Katerina

Mojete da razgledate modnoto spisanie Fuzion Fashion Magazine na tozi adres:

http://www.pbase.com/gurummx/fuzion

jeny

Zdraveite,imam ogromno jelanie da stana foto model,no razmerite sa mi miniatiurni.Nadiavam se vse pak da se pointeresuvate i da me naso4ite pravilno.


Georgie

Zdraveyte ,
Zanimavame se s promishlen design i art ,erotic ,act photography.Imame mnogo cenni idei za realizirane .Tarsim modeli s koito da skluchim dogovor i rabotim po nashite ideyni art proekti,kato zaplastaneto e po sporazumenie.Razhodite po snimkite i patuvaniyata se poemat ot firmata.Snimkite koito pravim vaznameryavame da prodavame v oficialen el magazin ,taka che za ychstie i odobrenie izprastayte vashi snimki na nashiya email:sym@abv.bg .Za poveche information i vaprosi mojete da ni pishete na nashiya email ili da se obajdate na nashite tel :
IZOART GALLERY
0888319978-Snejana Yordanova
060840034-Snejana Yordanova

go6katabg

iskam da stana model

go6katabg:)

make up

Zdrasti, pro4etoh pismoto ti i se setih za edna stranica, koqto posetih www.bgmodels.tv vij q, mislq 4e za teb bi bilo dobro na4alo ;) Mail im e iana@bgmodels.tv

Uspeh! ;)

lidia-f

 tursy rabota kato model ili reklamno litze!

gita

zdr dimana za sa6to sam ot sliven e po malka sam an 14 ot teb no sa6to iskam da se zanimavam s moda mnogo iskam da bada fotomodel znae6 za nqkakvi agencii,konkursi v sliven!

snejinka

kakvi sa iziskvaniqta za da rabotish kato model
pls pishete mi na e-mail snejanka15_@abv.bg
4ao
i priqten den
;]

VeSiTy_90

Zdraveite kazvam se vesela i sam na 17 godini.mnogo bih iskala da se zanimavam s moda.po to4no iskam da stana model.Pisha vi zashtoto ne znam kam kogo da se obarna .ako nqko moje da mi pomeogni ili da me napati  shte mu bada mnogo blagodarna.

Vesi

Go Up