28 март , 2024, 17:26:20

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Въпрос за фотомодел

Started by мими, 01 ноември , 2004, 23:53:37

« назад - напред »
Go Down

korneliq_f

hi.izkam samo da vi pitam az sam visoka 169 i sam 52kg.tova normalno li e ??????????????????

korneliq_f

abe edna priqtelka ot aitos,kazva se viliqnka e leko zakragleni4ka a iska da stane model.ima golemi ambicii!zna4i visoka e 1,65sm 65kg.tova normalnoli e za neq???iskam da i pomogna!!!!!!!!!i ako e palna kak moje da otslabne bez mnogo li6eniq?molq vi otgovorete mi?|???????????????????????????????????????????????????????????????/

keityy

4e priqtelkata ti ne e p1lna...za bg standart e normalna.no ako iska da e po frenski-trqbva da otslabne s 10 kg.edna moq priqtelka go napravi  kato otide na dietolog s napravlenie ot li4niq.p1k moje i kato pohodi na fitnes,i se le6ava ot ve4erq,no trqbva da si nabavq  nujnite proteini,vitamini i tn ot te4nosti i hranitelni dobavki,a ne ot hrana.dano az sam pomognala,za6toto na men nikoi ni6to ne mi kaza...

keityy

korneliq,spored men si malko slaba-taka li e...?ako napulnee6 sus 6-7 kg 6te si idealna:)

keityy

korneliq,vsu6tnost moje i da ne si slaba,zavisi ot struktorata na tqloto ti i ot plutnostta na kostite ti.....trqbva da te vidi 4ovek za da preceni,no tui kato nqma kak......moje po druk na4in da se razbere-ako merkite na han6a i grudnata obikolka  ne se razli4avat s pove4e ot 10 sm,to zna4i si normalna.

keityy

a az sama 6te dam otgovor na vuprosa si,tui kato mejduvremenno dokato 4akah va6iq-go namerih.moje puk i nqkoi  da se interesuva  ot tova....za foto model ne e nujno viso4ina,a izlu4vane.moje i da si 1.30,no ima6 li pravilni proporcii v tqloto-stava6.ne6to kato kuklata barbi-tq moje da e miniqtiurna,no na koricite na spisanie e d1lgokraka manikenka;)a i pove4e ot pevicite sa 1.60-1.60 i ne6to,a sa perfektni i kato fotomodeli.ako nqkoi ima dopulnenie,neka mi spodeli............

make up

Hi, vij tozi sait www.bgmodels.tv mislq 4e 6te ti pomogne ;)

euria

изпрати ми няколко снимки на helene@dir.bg


eleonora

Много бих искала да стана фотомодел винаги съм си мечтала за това моят въпрос е: Как мога да стана фотомодел?

simeon

Хм.. и така искам да изпратя снимки ... бихте ли ми казали на кой майл да ги пратя... и искам да знам също така малко съм нисък.. около 1.75 за фотомодел ставам ли :) благодаря все пак :)

ivon4eto

Мечтата ми е да стана фотомодел,но няма кой да ме насочи към правилния път . Аз наистина искам да се занимавам с това мисля,че съм фотогенична и артисти4на и разбира се съм амбициозна и постоянна . Бих се радвала ако ми помогнете :)

gita

здравейте!!!аз съм на 14 година и искам да стана фотомодел как мога да намеря агенция?

gita

of mili4ka nz ama na mene mi se struva mnogo malko az 155 i sam 45kg.pazi6 li nqkava dieta?

gita

keityy az sa6to sam 1.55 i iskam da stana fotomodel.spored men pri fotomodelite viso4inata ne e tolkova vajna na parvo mqsto e krasotata.podkrepqi priqtelkata si i i davai kuraj.4arat e nai vajen!!!

marieta

a be hora vie ne ste li naiasno 4e dnes v modnia biznes nokoi ne pravi razlika m/i modeli i fotomodeli!!!! ima dostata4no ujasno krasivi i visoki momi4eta koito stavat i za revuta i za snimki.taka 4e ako niakoi si misli 4e moje da e pod 173 i da napravi niakakva prili4na kariera mn se laje!!sajialaivam 4e sam taka ostra no tova e realnostta i ako niakoi vi kaje ne6to drugo samo vi zalagva i si igrae s vas.v momenta ima tvarde mnogo neveroiatni momi4eta i ne tolkova mnogo rabota taka 4e pazara e dosta stesnen i mnogo visoki iziskvania....vse pak uspeh na vsi4ki!

Go Up