28 март , 2024, 22:31:22

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Въпрос за фотомодел

Started by мими, 01 ноември , 2004, 23:53:37

« назад - напред »
Go Down

teddy

marina moje li da mi pratish niakoi tvoi snimki?:)

Iliana

ami vij na www.modelbg.com....tam moje da te haresa njakoi i da te snima:-)

Iliana

Zdrasti:-)
zanesh li za novia sait za modeli www.modelbg.com....probvaj tam....

daniela

emi az puk sum v New Vision i otkakto sum tam nqmam i edno obajdane ot tqh!!!Qvno tezi koito sa pod 1,70 sa izli6ni ne e li taka?

Alexander

zdr.mili4ka az  sam maneken v edna agenciq i moga da ti tgovorq na tozi vupros:).Model e da hodish po revuta i konkursi za krasota.A foto model e da se snimash za nqkoi spisaniq i vestnici;)sled kato ti napravqt snimkite te trqbva da se pusnat v nqkoi golqm sait za modeli i ot tam ve4e 6te te izberat za reklamno lice na nqkakav produkt ili ne6to takova;).

Alexander

ne e vqrno tova koeto kazvash.Za momi4etata moje  i da sa 165 i pak da si hodqt po revuta;).

Rashko

Kakvo tochno trqbva das e napravi za da opitam da stana fotomodel kakvi danni trqbvat dokymenti ili snimki dosta sym zaintrigyvan i shte sym blagodaren ako mi se dade malko informaciq.
Blagodarq predvaritelno.

Pepo

Ohhh nadqvam se veche tuka da namerq moqta mechta,kakto drygi taka i az iskam da stana maneken ili model......nqma znachenie imam opit tam zashtoto sam bil 6 meseca maneken,imam snimki mnogo zanimavam se sushto taka i s photoshop,nadqvam se tova koeto iskam da se svydne,molq daite mi vsichkite kordinati za da stanesh se pak model,ceni,i ako moje vav Varna kadeto jiveq.da mi kajete dali ima podobni agencii za chujbina ili snimki v spisania

bilqna

zdravei.dosta kasno vidqh tova koeto si pusnala v foruma no tuk vlizam za 1 put.v vraska s tova koeto si napisala za visage i 4e si stanala mis severna bulgariq mi e mn interesno da si pogovorim i da te pitam nqkoi ne6ta koito me interesuvat.maila mi e biby_k@gbg.bg moje da mipi6e6 ako iska6.

ivona

k1de da pra6tam snimkite mi i kakvi sa vi iziskvaniqta molq da mi pi6ete na ivona.89@abv.bg

ivona

zdr i az iskam da stana manekenka no nz na koi da si pratq snimkite na 16 godini sam ot gb 175-176 s1m opitah na xground no tam prosto ne stava ne 6te da gi prati ti k1m koq agenciq si

vania duleva

niamam predstava dali tova suobshtenie shte zaintriguva nqkogo,no se opitvam da namerq informaciq.shte mi se da stana fotomodel,a v malkiqt gr. silistra nqma koi znai kam kogo da se oburna.molq za info,tel,adres ili neshti4ko ot koeto da zapo4na tarsene v taq sfera.thanks
{}

MARIQ

DALI PRI 164SM MOGA DA BADA FOTO MODEL 52KG MERKITE MI SA 86/62/86


Mariqna

prekaleno wisoka li sym (183) za model.. ? s merki 88/56/85, 59 kg.

Mariqna

"Автор: Mariqna (213.226.39.---)
Дата:   02-26-06 22:27

prekaleno wisoka li sym (183) za model.. ? s merki 88/56/85, 59 kg."

Zabrawih da kaja, che sym na 17..

i se seshtam za oshte neshto, koeto sa pisali predi men...

"Автор: ivona (193.192.56.---)
Дата:   12-09-05 11:22

k1de da pra6tam snimkite mi i kakvi sa vi iziskvaniqta molq da mi pi6ete na ivona.89@abv.bg"


Go Up