Въпрос за фотомодел

Started by мими, 01 ноември , 2004, 23:53:37

« назад - напред »
Go Down

мими

Дано въпросът ми да не е много тъп, но ако е така ще ме извините защото съм мноого нова в тази област. А ето го и въпроста - каква е разликата между модел и фотомодел?
Аз искам да се снимам в различни реклами и клипове, но не искам да излизам по ревюта.

Благодаря ви предварително

bobi

po princip za momi4etata koito nqmat 170 sm rabotqt samo kato fotomodeli, dokato tezi koito sa nad 170 mogat da sa4etavat snimkite s reviuta :)

NEWVISION

Za celta mojete da izpratite va6i snimki na kasting agencia New Vision.
Agenciata nabira lica glavno za reklami i filmovi produkcii.
Pri odobrenie ot na6a strana 6te osa6testvim obratna vrazka.
www.modelsnv.com
e-mail: newvision@abv.bg

габи

zdrawei ? iskam da popitam kak moga da stana fotomodel?

Juliana

Zdraveite!Bih iskala da popitam zadaljitelno li e za edno momi4e da izkara predvariteleno nqkakvi kursove za da stane fotomodel?


Vladislava Varbanova

Zdr. savsem slu4aino popadnax v tazi stranica,tarsex savsem razli4no ne6to i mi xaresa vapros4eto.Moje bi sam mnogo po malka ot teb no otgovora na tova vapros4e e logi4no.V smisal takav manekenkite sa visoki slabi a  fotomodelite sa po nisi4ki po sladi4ki i s po golemi formi .Az li4no bix kazala 4e fotomodelkite sa mnogo po golqma prespektiva ot manekenkite ,da si fotomodel sa6to oba4e e po trudno za6toto ti trqbva da znae6 4ovekat koito stoi sre6tu teb i te snima  kakvo iska i da mu go dade6,vse edno vliza6 v nqkoi qk film tova e mnogo e qko 4estno.Mejdo drugoto Nice to meet you.Pi6i ako iska666666666666  4aoooooooooo


marina

zdraveite ot grad Pleven!az se kazvam marina i sam na 17 godini.Bqh v agenciqta na visages no  neiskam da rabotq s tqh po li4ni saobrajeniq!
spe4elih mis severna balgariq!
nadqvam se da mi pi6ete!!!!


geri

marina,za6to ne jelae6 da raboti6 s tqh?

viki

v agenciq j-models predi 6 meseca me haresaha i mi napraviha book.ot otgava ne sa me vikali,tova ozna4ava li,4e ne stavam za fotomodel?


Rado

   kajete kakj se stava model nesto pove4e za agernciite kursovete i gradovete v koito se provejdat sasto i za cenite na podobni kursove blagodaria

bobi

model moje6 da stane6 kato otide6 na mqsto v agenciqta.. edva li nqkoi 6te ti predloji dogovr samo gledaiki tvoi snimki :) Drugiq na4in e da te zabelejat na nqkoi kasting ili konkurs...
Kursovete varirat v razli4ni ceni, no ina4e sa okolo 70 lv nqkade, kato vsqka agenciq si provejda svoi kurs
Uspeh

габриела

Искам   да  ви   питам    за   името   и   модната   агенция   на   един    манекен,когото   аз   много   харесвам.Той   участва    в   клипа   на   фолкпевицата   Ивана    ''Освободете    дансинга''.Моля  ви   кажете  ми  неговото   име   и   в  коя   модна  агенция  работи.

Йордан

много ми се иска да се занимавам като фотомодел. Тренирам и имам хубаво тяло, пак и в лице не сам ло6. Как мога да разбера дали ставам за фотомодел.

Ivelin Angelov

Izpratete snimki i pishete imate li vuzmojnost za putuvane v stranata i chujbina.
b_bulgaria@yahoo.com

Desislava

da6terq mi e na 3 godini iima li vazmognost da q zapi6a pri vas za obu4enie. Predvaritelo blagodarq za otgovora

Go Up