RQ:Ще ми кажете ли ?

Started by SomeOne, 08 юли , 2004, 13:32:11

« назад - напред »
Go Down

ivona

  na koi da pra6tam snimkite mi pi6ete mi na ivona.89@abv.bg
az sam na 16 ot gabrovo i s1m visoka 175-176 imam snimki no te estestveno sa neprofesionalni

kristina

zdrwey...banalno shte e ako kaja che iskam da stana model no vsyshnost tochno tova iskam!tva mi e mechtata ot malka bih iskala da q zbydna..ne e nujno samo jelanie  a i da se trygne ot nqkyde..a za sega nzz ot kyde! ot dobrich sym tuk nqma mnogo golqm izbor ot modni agencii..no vypreki tova sym reshila da se zapisha no predi tova shte hodq 1 mesec pri fitnes instruktor zahtoto ima kakvo da se doizkosurqva po tqloto mi i predi da se zapisha iskam da izglejdam perfektno..neustuimo ..stilno..vyprosyt mi e kak bihme mogli da se svyrjem sys vas zashtoto ima i opshte momicheta koito iskat da bydat modeli imat viziq ..tela..izlychvane..vsichko neobhodimo za edin model..seksapil..bihme iskali da osyshtvim nqkakyv kontakt s vas da pratim snimki kakvoto e nujno!povecheto ot nas sa na 16 godishna vyzrast moje bi sme malki no imame ambici tva ni  vleche prosto...tova ne e nqkakvo hrumvane na grupa hlapachki a prosto osyshtestvqvaneto na jelanito da stanem modeli! v dobrich ima nistina krasivi jeni ! zatova iskam da mikajete kak da osyshtstvim vryzka s vas estestveno ako imate interes blagodarq vi predvaritelno..:)

antonia

ami,mnogo iskam da stana model.na 12 sum i sum 167 sm.rano li e da trugna na kursove?

MARIQ

IMAM LI NQKAKVA VAZMOJNOST NA 16 GOD SAM OT GOCE DEL4EV

Roni

lel ti si mnogo zle be du6ko,govori6 parvo za tqloto za nz si kakvo i izvednaj vika6 dali ne se gleda ve4e van6niq vid.mnogo si zbarkana i da kaja tam na vs,4e prosti manekeni s diplomi i bez diplomi ne stavat.davaite si parite i si mislete,4e ste ne6to!tama taka 6te imate samo4uvstvie,4e ste SUPER MODEL xaxaxaxaxaxaxa !!!

sashu

moge6 da se zanimavash s tova ako nebe6e tolkova grozen-vidiahme tvoi snimki

ani

hi ami az iskam da popitam mojte li da mi dadete nqkoi tel na modna agenciq v pld

ivona

zdr molqpratete mi nqkoi maili na agencii
i imam o6te edin problem ot gabrovo sam i ne znam kak da se sv1ja s nqkoi koito da pro1vi interes k1m men po tazi pri4ina 4e ne sam ot sofiq
pra6tala sam snimki na fotografi i te proqvqvat interes kam men no kato razberat 4e sam ot gabrovo i mi kazvat 4e studiqta im sa v sofiq i prosto nqma kak da me snimat
na 16 godini sam,visokasam 176-177
 molq pi6ete mi na ivona.89@abv.bg
na koi da pratq snimki
imam i edin posleden v1pros kakm oga da se zapi6a da y4astvam v miss gabrovo taka moje nqkoi o6te da me zabeleji
molq pi6ete m na ivona.89@abv.bg

garfield91

zdraveite iskam da mi kajete kak edno momiche moje da podsili razteja si s-kakvi hapcheta se piqt kakvi uprajneniq se pravqt i vsichko ostanalo.
                                                 pishete mi na  garfield@abv.bg.

poli 15

На15 години сам.Искам дали мога  да стана модел. Дали тоже не е вече късно.От малка си метая да стана модел.Знаете ли как мога да осъществя мечтата си?


branko

mnogo iskam da stana model.na 19 godini sam i kakvo trqbva da napravq po vaprosa

keityy

ineresuva me ima li minimalna granica vav viso4inata nujna za fotomodel,ako da-kakva e tq?



Съобщението беше редактирано (10-30-06 12:47)

Tano

Iskam Da znam Kak Moga Da Staba Model No i Predi Tova Kvi sa Iziskvaniqta....!!!!...nadqvam se da mi pishete....tano_gazara@abv.bg

Go Up