28 март , 2024, 15:33:06

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Iskam da stana model...

Started by Magdalena, 10 ноември , 2003, 15:40:55

« назад - напред »
Go Down

Мирослав Георгиев

zdraveite iskam mnogo da stana model ili puk moje bi neshto poveche ne znam ima li nqkoi koito da mi pomogne ili ne znam ne6to takova,ako ima neka da mi pi6at na demon_21@abv.bg.blagodarq .ostavqm tova suobshtenie s cel da stana nqkoi den maneken ili model.Miro.

Alipi

Pratete mi snimki. Az sam fotograf i 6te se opitam da vi pomogna

alipi187@abv.bg

radost

are da mi kajete pove4e za ivetfeshion pls vi:)
170sm sam 46kg,kafqva kosa,kafevi o4i
88/60/86 pi6ete mi na sladur4eto_r@abv.bg
az s16to 6te se kefq ako sam model
celuvki 4ao i mi pi6ete pls

деси

zdr az sam pt pld.moje li da mi prati6 telefona na visage pld?

magi

I az iskam da stana m0del...i ak0 trqbwa da se zamislim seri0zn0 p0 t0zi wypr0s mn m0micheta i m0mcheta iskat da stanat.N0 pr0chet0h edn0 pism0 w k0et0 pishe che ne wsichki m0gat da stanat...wseki si ima sw0ite danni.Bila sym w tri agencii i w edna firma za f0t0m0deli...iska mi se pak da se zanimawam s t0wa...imam 0pit.Ak0 nqk0i m0je da mi p0m0gne m0lq wi pishete mi.

J0kera

'Iskam da stana model' kakvo li ne biha dali horata za tova...e az su6to iskah da stana i vse o6te go iskam ama kato gledam dosta e skupi4ko, a i se vliza s golqmi vruzki, ta zapo4vah da se razo4arovam...Makar i nadejdata da umira posledna az ne se predavam :)))

Jivei si jivota, za6toto toi e samo edin :)))

Monika

iskam da stana model.merkite mi sa: 1.69sm.49kg.molq vi,daite mi savet kam kogo da se obarna!!!

monika

iskam da stana model!!!

mariana

iskam da stana model visoka sam 1.74 cm i sam 52kg imala sam poste6enia v tazi oblast  stnax mis kazanlak 2005 ako iskate da vidite moi snimki ot konkursa pi6etemi na dadenia ot men e-mail.    4akam   otgovarat vi mariana.

Fil

Zdrveite na vsichki,

Sluchaino popadnah na tozi sait i na statiite, stana mi lubopitno kakvo se pishe v tia.

Vidiah kakvi neshta ste pisali i kakvo iskate ili tarsite, naistina niakoi ot vas neznaiat i triabva da vnimavat s tova kade shte popadnat i kakav imidj shte im sazdata.


Ako imate nujda ot saveti moje da se obarnete kam nashata agentsia.

Za tezi koito imat snimki mogat da gi ispratat na e-mail. nie shte vi potarsim i shte se radvame ako mojem da vi pomognem.

Pojelavam uspeh na vsichki.


Fil

Izvinete me no biah zabravil da napisha
e-mail
fil@elaps.net

Bobi

aaaa nqkoi moje li da mi kaje kvi sa merkite za maneken :)

gergana lakova

zdraveite az sum ot pln na 17 godini i iskam da stana model

Национална камара за мода

В навечерието на новата учебна година в Курортен комплекс АЛБЕНА се проведе финалния ІІІ кръг на Втори национален конкурс за млади стилисти и дизайнери на Република България, който се организира от Съвета по моден дизайн на Национална камара за мода, Албена АД и списание ,,Български моден бук".
Международното жури, което определи призьорите бе съставено от акредитираните модни журналисти, членове на Медийния моден съвет, представители от Италия, Чехия и домакините Албена АД.

В тазгодишното второ издание на конкурса се представиха 32 финалиста с изработени модели в колекции по 5 облекла чрез вечерни модни дефилета край басейн  "БОРЯНА" на най-красивия български морски курорт Албена.

При изключително оспорвана конкуренция Втори национален конкурс със 474 точки и първо място в раздел Висша мода спечели Силвия Павлова на 25г. от гр. София, дипломантка на Нов Български Университет-специалност сценография. Тя ще представи България на международен моден фестивал в Италия - Рим през пролетта на 2006, за което г-жа Ана-Мария Гюзелева ще осигури пълно медийно отразяване в италианските телевизии.
Още 4 щастливци получиха от г-н Габриеле Паренте участия в Италия:
-   едноседмичен стаж в италианска модна къща за Прет-а-Порте спечели колежанката на Арт Авангард - Аралия Русимова на 20г. от София, която се класира втора в раздел връхни облекла и кожи.
Гост-дизайнери и участници в модния форум Moda Movie в Калабрия, Италия през месец юни 2006 ще бъдат:
-   25 годишната Людмила Аристотелова от гр.Бургас, колежанка на Света Ариадна - 1-во място вечерни облекла;
-   23 годишната Александра Маркова от София-студентка специалност мода в Нов български университет - 1-во място спортно-елегантна младежка мода;
-   25 годишната Росица Илиева от София, студентка по мода в Нов български университет.
Едноседмичен стаж в Париж-Франция в ателието на Жан Пол Готие и Хермес спечели 17 годишния Евгени Петков от гр. Ботевград, ученик в Техникума по текстил и дизайн в гр. Враца. Той впечатли с креативното си мислене международното жури, класирало го на 1-во място в раздел връхни облекла и кожи.

За всички участници, класирани на 1-во място със съдействието на българската дипломатическа мисия Съвета по моден дизайн на Националната камара за мода ще направи изложба на идейните им модни проекти в Българският културен център в Париж с експозиция на изработените модели. Сред тях са и 23 годишния Антоан Мендоса от Колумбия с 1-во място в раздел бельо и бански, 23 годишните победители с еднакъв брой точки в раздел мъжка мода Стоян Радичев и  Валери Стефанов, 20 годишната Антония Негрова от Плевен с 1-во място в детско облекло и 23 годишната видинчанка Иванка Михайлова студентка във Варненски свободен университет с 1-во място в раздел текстил.

Стипендията за обучение по моден дизайн в България ще бъде на участничката с най-много номинации /5/ Катя Парапанова от гр. Смолян на 21г., която макар и в неравностойно положение /глухоняма и с намалено зрение/ спрямо другите участници получи заслужено признание в раздел връхни облекла и кожи, спечелвайки 2-ро място. Нейни скици ще бъдат публикувани на корицата на следващия брой на 10-езичното списание за моден дизайн "Студио Надин Стайл".

Международното жури на конкурса раздаде още много допълнителни награди:
- всички класирали се на 1-во място ще имат безплатни участия в модни дефилета на национален подиум 2 в София и 2 в Пловдив;
- класираните на 2-ро място са с 2 участия в модни дефилета на национален подиум 1 в София и 1 в Пловдив
- класираните на 3-то място ще отбележат еднократно участие в Пловдив.

1-годишен договор за публикуване на идейни проекти в 10-езичното българско списание за моден дизайн ,,Студио Надин Стайл" и продажби на модели получават всички класирани от 1-во до 3-то място.

За 26 годишната Магдалена Георгиева от Смолян спонсорство в материали от естествена коприна за следващата и самостоятелна колекция, предостави г-жа Джулия Хендрич от Чехия.

За победителя в раздел Авторска фешън музика 18 годишния Георги Томбашки предстои издаването на самостоятелен компакт диск с негови композиции.

Поощрителни награди имаше за всички финалисти, които включваха освен подаръци от Албена АД и участие в Международната дизайнерска борса-договаряне на дизайнери в края на октомври в Пловдив. Всички участници получават и безплатна подготовка лично от г-жа Мара Михел-председател на съюза на немските дизайнери на еднодневна работна среща за модни тенденции 2007.

Съвета по моден дизайн на Национална камара за мода и списание ,,Български моден бук" обявяват, че вече стартираха 3-те проекта за подкрепа на младите таланти в областта на модния дизайн:
1.   ІІІ национален конкурс за млади стилисти и дизайнери с финал последната седмица на юни 2006 в КК Приморско
2.   І национален конкурс на тема ,,Мода в движение" с финал 1-2.07.2006 в КК Бялата лагуна /участия с 5 модни скици по асоциативно мислене, породено от слушането на различни стилове музика и представени с кратко есе/
3.   І световен конкурс за млади стилисти и дизайнери с финал 3-7.07.2006 в КК Албена в който могат да участват номинираните на ІІ кръг участници от І, ІІ и ІІІ национален конкурс, получили сертификати за най-добри идейни модни проекти по скица.

За всички крайният срок за участие е 31.01.2006. Повече информация: на e-mail:nsmd@abv.bg; bgbook@abv.bg или на тел. 032/62 09 29.

Основните цели на партньорството между Албена АД и Националната камара за мода е освен откриване и развитие на млади таланти, развитие на културен и бизнес туризъм и превръщането на България във все по привлекателна туристическа и културно-творческа дистинация.

veliko

bih jelal da stana maneken :) po princip sum si golqm me4tatel me4taq da sum v fashion tv;|)

Go Up