Iskam da stana model...

Started by Magdalena, 10 ноември , 2003, 15:40:55

« назад - напред »
Go Down

IriNkatA^^

iskama nqkoi da me naso4i kum kogo trqbva da se oburna za6toto i az iskam da stana model.

teodora

Zdravei!Neiskam da te pritesnqvam prosto imam nujda ot pomo6ta ti!!Ti bila li si model??Ako da molqte kaji mi agencii koito tarsqt 14 god. momi4eta!!Mnogo iskam da opitam da vidq dali 6te se polu4i!!!Ako ima6 vreme i jelanie mi otgovori!!!Blagodarq ti mnogo!!

мими

Добре, съгласна съм, че ИветФешън е много добра агенция, но какво? - да отида да почукам на вратата и да кажа "добър ден, аз съм еди коя си  и искам да стана фотомодел. Ще ми помогнете ли?"

кажете какво трябва да се направи, стъпка по стъпка
моля някой който го е преживял това да сподели как става
Благодаря

ira

bila sam 1god manekenka i 3 god fotomodel no sega ve4e zagubih vrazka s agenciqta .Iskam otnovo da se zanimavam s tova i po - to4no da bade model, v kraina smetka i fotomodel.Molq ako mojete da mi pomognete.Da mi kajete s nqkoi koito moga da se svarja?Moga da pratq i snimka. :)

mili4kata88

zdr. kazvam se aneliq!stra6no mnogo iskam da stana model!ako nqkoi naistina ima ideq kak moje da stane tova ili da me naso4i ili svarje s nqkoi......a we mnogo 6te sam blagodarna!!!

NEWVISION

Izpratete va6i snimki na e-mail : newvision@abv.bg.
Pri odobrenie ot na6a strana 6te napravim obratna vrazka.
Uspeh.

габи

zdrasti bih iskala i na men da mi kajesh kum kogo da se oburna zashtoto naistina iskam da stana model

dinipi

samo iskam da vi pitam vsichkite tuka, deto pishete po tazi tema..
'imate li predstava, che MODEL i MANEKEN sa dve otdelni neshta'? xixi

silviq

Zdraveite,mojebi ve4e zvu4i banalno v tazi stranica no i az iskam da stana mojebi fotomodel,za maneken neznam,no nali ot nqkade trqbva da se zapo4ne.Znam 4e e trudno znam 4e tova sa mnogo angajimenti i mnigo jertvi,no mislq 4e 6te moga da se spravq.Neznam dali izop6to nqkoi ot tuk moje da mi pomogne i dali iska no  ako nqkoi proqvi interes,i ima jelanie da mi pomogne da mi pi6e 6te mu bada mnogo blagodarna

Xpucu

Bi li mi pomognala?Otidoh vav Vogue & Fashion v na4aloto mnogo se zapalih,ama ne6to ne mi vdahva mn doverie.6te mipomogne6 li po nqkakav mna4in?..

Dinko

emi vseki iska da e model ..! az gledam vsqka dreha mi otiva super mnou ..! kvoto i da obleka pak i .! sam hubav e taka pone kazvat .! ama tia prizivi ne s echuvat mai mnogo mnogo........!kakto i da e .! e i az iskam .!ako nqkoi iska da vidi moi pic-cheta neka pishe na nepokorimia@abv.bg ama imaite predvid che sa snimanis  tel.!!!!!! are t`va ot mene .! ako nqkoi vse pak reshid a obarne vnimanie mnogo she s eradvam ..!

aurora

vnimavaite deca,che kakto ste se ambicirali za modna slava da ne minete prez krevatite na razni chichkovci

miss_blondi

zdravei mila!iskam da te pomolq ako en predstavlqva trudnost za teb da mi pomogne6 otnosno modelite i ob6to kato tema vsi4ko,za6toto i az nqmam nikva naso4enoast a iskam da stana model ili maneken.pls otgovori 6et ti buda zaduljena:)

Ivo

mnogo iskat da stanat manekeni,normalno e zashtoto e hubava profesia,svurzani
 i s dosta hubavi neshta i si ima dosta predimstva:-)Men me tursiha v edna agencia,no mi iskaha dosta pari predvaritelno i ne mi se stori redovna rabotata.Ne bi li bilo pravilno,ako tolkova sa me haresali da si napraviat udrujkite za snimkite i sustavianeto na albuma mi ot purvite mi specheleni pari.Kakto i da e , moi snimka ima na www.29947.sladur.com,samo deto sega sum po-edur zashtoto se zanimavam aktivno s fitnes

Ivo

mnogo iskat da stanat manekeni,normalno e zashtoto e hubava profesia,svurzani
 i s dosta hubavi neshta i si ima dosta predimstva:-)Men me tursiha v edna agencia,no mi iskaha dosta pari predvaritelno i ne mi se stori redovna rabotata.Ne bi li bilo pravilno,ako tolkova sa me haresali da si napraviat udrujkite za snimkite i sustavianeto na albuma mi ot purvite mi specheleni pari.Kakto i da e , moi snimka ima na www.29947.sladur.com,samo deto sega sum po-edur zashtoto se zanimavam aktivno s fitnes


Go Up