Iskam da stana model...

Started by Magdalena, 10 ноември , 2003, 15:40:55

« назад - напред »
Go Down

gita

zdr az sam na 14 godini i iskam da sam fotomodel kade da izpratq snimki?kak da nemerq agenciq ako mojete da mi pomognite pi6ete ma gite_19@abv.bg.

antonio

Az sum model.NO firmata v koqto sum ne mi haresva...mn iskam da produlja  da se zanimavam s tova i da ne izostavam,mn bih iskal da se realiziram kato TOP model i da probiq uporit sum i ne se predavam lesno ...e to nqkoi ako iska ne6to silno edva li si predava no kakto i da e ..ta ako mojete da me svurjete s nqkoq golqma agenciq kudeto moje6 da probie6 pi6ete mi ok.BLAGODARQ PREDVARITELNO:)

ps.az sum model no firmata v koqto sum ne mi haresva

Jordan

Imam li nqkakuv shans.. eto tuk ima moi pics www.impulse.bg/danix sichki pics sm si gi pravil sam.. ;]

ana

от кои град си?

Професионален модел съм от 5 години. Знам всичко свързано с тази професия. ако някой има желание да се занимава с мода, може да ми пише, аз ще отговоря на всичките ви въпроси и ще ви насоча към най-правилното място за вас.

dido666666

evala naistina ne vsi4ki mogat da badat modeli

nqma kak da se podpi6a to4no tuk :P

dido666666

a joni  6te moje6 li i na men da mi pomogne6 po nqkakav na4in

nqma kak da se podpi6a to4no tuk :P

Dilan

искам да те попитам къде да отида и изобщо към кой да се обърна? но сиакм да отида в някоя фирма която е добре развита на пазара но незнам къде ? ако можеш да ми помогнеш ше съм ти много благодарен !

дилана

kostakos

zdrasti,az sam Kostas, grak,sam i se zanimavam s reklama,,imame,, agencia v garcia i tyk,ako naistina se interesyva6 ot modelstvo,,obadi se na tel 0897 665 222 Kostas.
   
P.S. Predlojenieto e seriozno.

Missoff

pfhahahaha abee eiiii q sa stegnete v krusta be e ... xaxa kvi sa tiq ne6ta "kak da stana model Pomosht !! " xaxa otivash v agenciata i si pravih kasting ako ima poru4ka si na liniq ako ne _I_ ...
i taka ;) v Bg ne sam bil model ama znam kak e :)xax bez naprejenie

Bullet proof

Daniel V.

i az imam golqmo jelanie da stana model, no grada mi ne e ot nai golemite (Sliven) i ne znam dali 6te trqbva da se premestq ako nqkoq agenciq me udobri...

Mario

azhaka.aha.bg ако сам подходящ за модел или там каквото се получии нека админа дами пише или модератора :)

sladak

VANIA3311

Mario :

> azhaka.aha.bg ако сам подходящ за модел или там каквото се
> получии нека админа дами пише или модератора :)
>

i

VANIA3311

zdravei! mojesh li da mi kajesh kam kogo da se obarna za da stana foto model.she sam ti blagodarna!

i

in4eto

kak moga da stana model?kakvo da napravq?

in4eto

iskam da stana model.kakvo trqbva da napravq?

Go Up