28 март , 2024, 12:48:14

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Iskam da stana model...

Started by Magdalena, 10 ноември , 2003, 15:40:55

« назад - напред »
Go Down

Poli

Vsichki iskame neshto,,vsichki chakame niakoi,,,daa,,,taka e cghakame niakoi da pomogne,,no kakvo stava kogato tozi niakoi ne se poiaviava s meseci,,s godini,,eh togava triabva prosto da pochnete da mislite da se trudite i da postigate celite si,,,eh i az kak govoria:))))da i az iskam da stana model,,,,mnogo daje,,,,

temas

kakvo iskas po to4no da stanes obisnimi po yasno na men moga i dati pomogna zavisi ot teb ve4e no niznam kak stese vidim kato az jivea izvin granisa bilimi izpratila tvoya snimka 4akam otgovorat ti

Ivailo R.R

Zdraveite interisuva me kak moje da stana model i dali imam nujnite ka4estva.Teja 75 kg i sam visok 182sm ako iskate moje da pratq i snimka.

Петър

Здравеите,

Аз не искам да ставам фотомодел, но се занимавам с фотография като хоби, което искам да развия в професия но ми липсва опит с модели.

Искам да ви предложа да ми позирате. По този начин и вие и аз ще натрупаме малко опит, който би бил полезен и за вас като модел и за мен като фотограф. За съжаление не мога да ви платя хонорар, тъй като съм студент без собствени приходи, но пък ще получите всички снимки от сесията, които ще можете да използвате за да се рекламирате пред агенциите. Този вид отношения се нарича Time for Print (Жертвате време за сметка на снимки). Намирам се в София.

Мои снимки можете да видите на следната страница:

http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_PROFILE&USER_ID=7054

maria todorova

mila te ako moje6 da mi dae6 vrazka s vizash plovdiv

danger

znae6 li nqkoq modna agenciq vuv varna za6toto iskam da stana fotomodel a puk nz mnogo agencii i,......................pls

Katerina

Zdravejte,

Modnoto spisanie Fuzion Fashion Magazine objavjava online casting za nabirane na moideli za spisanieto.

Jelaeshtite mogat da izpratjat svoi snimki i koordinati za vruzka s tjah na:
e-mail: fuzion_model@mail.ru

Broj ot modnoto izdanie mogete da razgledate na tozi adres http://www.pbase.com/gurummx/fuzion


Todor Vassilev
www.gtpictures.com

http://i.pbase.com/g4/84/142484/3/61280993.FUZIONprintfile01.jpg

djeri_1

Zdravei moje li da mi dade telefonite na agenciq viza6

Delchev

iskam da stana model v nqkakva modna agenciq v plovdiv no neznaq koq nqkoi ako moje da me naso4i neka mi pi6e
 vitko_d@abv.bg


sasy

 joana pls pomogni mi kum mn hora pisah no...bez rezultat help pls

SaSy

Georgie

Zdraveyte ,
Zanimavame se s promishlen design i art ,erotic ,act photography.Imame mnogo cenni idei za realizirane .Tarsim modeli s koito da skluchim dogovor i rabotim po nashite ideyni art proekti,kato zaplastaneto e po sporazumenie.Razhodite po snimkite i patuvaniyata se poemat ot firmata.Snimkite koito pravim vaznameryavame da prodavame v oficialen el magazin ,taka che za ychstie i odobrenie izprastayte vashi snimki na nashiya email:sym@abv.bg .Za poveche information i vaprosi mojete da ni pishete na nashiya email ili da se obajdate na nashite tel :
IZOART GALLERY
0888319978-Snejana Yordanova
060840034-Snejana Yordanova

mis_models

ot koi grat si?moga da ti pomogna zavisi ot kade si?!?!?!Georgie :

> Zdraveyte ,
> Zanimavame se s promishlen design i art ,erotic ,act
> photography.Imame mnogo cenni idei za realizirane .Tarsim
> modeli s koito da skluchim dogovor i rabotim po nashite ideyni
> art proekti,kato zaplastaneto e po sporazumenie.Razhodite po
> snimkite i patuvaniyata se poemat ot firmata.Snimkite koito
> pravim vaznameryavame da prodavame v oficialen el magazin ,taka
> che za ychstie i odobrenie izprastayte vashi snimki na nashiya
> email:sym@abv.bg .Za poveche information i vaprosi mojete da ni
> pishete na nashiya email ili da se obajdate na nashite tel :
> IZOART GALLERY
> 0888319978-Snejana Yordanova
> 060840034-Snejana Yordanova


pink_girl

zdraveite.me4tata mi e da stana model i mnogo bih jelala da q realiziram.na 14 godini sam i sam ot grad Elena.visoka sam 165sm. ; 46 kg. ; ako nqkoi moje da mi pomogne neka pi6e : pink_girl_92@abv.bg
eto tuk ima moi snimki: www.sladurana1.sladur.com

Когато целият живот ти се присмива,
недей да плачеш-смей му се и ти,
недей да губиш своя дух и сила,
живота е усмивки и сълзи.


JeLaNaTa

Zdravei.iskah da te popitam dali moje6 da mi pomogne6 kak da stana model...predi izvestno vreme imah vrazka s edna agenciq,no ne6tata se precakaha i ne uspqh da prodalja,no sega iskam da zapo4na ot na4alo.mn 6te se radvam,ako mi pomogne6:}ako ne e problem razbira se

afka

Искам да попитам за да станеш фото-модел какви изисквания има. Някой би ли ме светнал по тоя въпрос.

Go Up